365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

     

     Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09

    Go down 
    +11
    Sancy89
    attici89
    jasontaylor
    SandOo
    wasted
    Devi
    csongor
    attilaboot
    gergo
    pandaDVD
    SM-91-JDM
    15 posters
    Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
    SzerzőÜzenet
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptyPént. Ápr. 10, 2009 10:00 am

    scratch na az nem jo,mert sok mindenki vagyk arra hogy a koszpontba menyunk,de ha nem lehet akor ez van. beszeltem Nelu-val is,es a leg konyeb megoldas az lenne hogy a kozonseg csak fent a toltesen neze a futamot,es ez szerintm elege konyen meg oldhato,legtob 6 ember a Security cegtol kene,es any...de mnah,remelem a szervezok ra yonek hogy ez tenleg kel nekunk,vagy van valamien mas gond amiert meg nem bisztos????
    Vissza az elejére Go down
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptyPént. Ápr. 10, 2009 10:05 am

    Az autokiallitas szervezoi meg mindig nem igazoltak vissza !!! Meddig varjunk ????
    aprilis 25 itt van 15 nap mulva es addig meg van ket husveti unnep is !!!
    Nem hagyhatok mindent az utolso percre !!!
    Le kellesz ertesiteni minden versenyzot is !!!
    .............csak ennyi a gond !!!!
    Vissza az elejére Go down
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptyPént. Ápr. 10, 2009 10:14 am

    pandaDVD írta:
    Az autokiallitas szervezoi meg mindig nem igazoltak vissza !!! Meddig varjunk ????
    aprilis 25 itt van 15 nap mulva es addig meg van ket husveti unnep is !!!
    Nem hagyhatok mindent az utolso percre !!!
    Le kellesz ertesiteni minden versenyzot is !!!
    .............csak ennyi a gond !!!!
    aha,ertem,hat ha nem hivnak ok egesz kedig,fel kene hivny oket,meg kerdezny es fel hozny aszt a dolgot hogy a kozonseg nem lehet tudny hogy mit fog valasztani,egy kialitast(unalmas)vagy egy verseny???
    Vissza az elejére Go down
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptyPént. Ápr. 10, 2009 12:09 pm

    Nyugi.

    kedden válaszolnak. Ha igen, van még elég idő megszervezni azt is,
    ha pedig nem, akkor indulnak a plakátok a sajtóban, az Acr pistával.

    Keep cool.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptyCsüt. Ápr. 16, 2009 7:23 pm

    Most érkeztem a megbeszélésről ami igen eredményesnek bizonyult...
    A téma a RallySrint / AutoExpo.
    A jó hír az, hogy május 9-kén 99% hogy a harmadik etap immáron a szamostöltés meleti Transilvania sugárúton zajlik le majd. Részletek holnap...
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptyPént. Ápr. 17, 2009 8:41 am

    attilaboot írta:
    Most érkeztem a megbeszélésről ami igen eredményesnek bizonyult...
    A téma a RallySrint / AutoExpo.
    A jó hír az, hogy május 9-kén 99% hogy a harmadik etap immáron a szamostöltés meleti Transilvania sugárúton zajlik le majd. Részletek holnap...
    yeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bounce bounce bounce bounce na vegre valami jo hir a heten....remelem Nelu meg David csinalnak egy szep es latvanyos palyat,had orulyon a nep is.....
    Vissza az elejére Go down
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptySzomb. Ápr. 18, 2009 11:22 am

    pandaDVD írta:
    Nagyon úgy néz ki, hogy a május 9-i, központba rendezendő futam NEM jön össze !!! Még nincs elvetve a terv egésszen de keddnél tovább nem tudok várni . Tehát ha kedd estig nem kapunk biztosítást a megfelelő körülményekről akkor maradunk az eredeti tervnél, vagyis április 25. !!!


    ÚGY NÉZ KI CSAK ÖSSZEJÖN !!!
    Vissza az elejére Go down
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptyKedd Ápr. 21, 2009 4:07 pm

    Hivatalos infók, amiket lehet kommunikálni:

    RallySprint bajnokság, 3.futam, 2009 május 9

    Helyszín: Transilvania sugárút, Szatmárnémeti, forgalom elől elzárt szakasz
    Főrendezvény, amelynek keretében megszervezzük: Szatmárnémeti AutoExpo 2009
    Szervezők: AutoExpo szervezői, ACR szatmárnémeti kirendeltsége, AutoSportKlub-365hp.ro csapat.
    A verseny főszervezői, az ACR részéről: Seletye Dávid, az ASK-365hp részéről: attilaboot azaz Czizma Attila.

    Ami fontos, szervezési és versenyzői szempontból: az eddigi 2 futamnál lényegesebben jobb minőségű aszfalton, és az eddigieknél sokkal nagyobb közönség előtt bizonyíthatják rátermettségüket, a Szamos töltése kiváló láthatóságot és igazán élvezhető versenyt garantál.

    Újdonság a verseny lebonyolitásában: eddig a pályán egyetlen versenyző tartózkodott, a május 9.ei futamon viszont egymással párhuzamosan 2 versenyző indul, ellentétes irányba. Nem találkoznak, nincs lehetőség egymás érintésére, viszont a nézők és versenyzők számára sokkal érdekesebb, izgalmasabb mint az eddigiek. lényegében egy párhuzamos szlalomversenyről van szó, a Race of Champions vagy a Transilvania Rally Show mintájára, amely városunkban premierként kerül megrendezésre. Hamarosan felkerül a pálya terve, Nastor és Dávid mesterek közös tervezésében, addigis Attila, gyűjtsd a csapatot. Kábé úgy képzeljétek el mint a TuningShowk-on a gyorsulási rész, csak nem gyorsulni fognak hanem:

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Slalom10

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Slalom11

    Tehát: ígéretemhez híven, a RallySprint futamok egyre emelik a színvonalat, a bajnokság rövid történetében a legnagyobb, de vigyázat, egyben a legnehezebb is lesz, szervezési szempontból. Én ennek a szervezésében már nem veszek részt, mert teljes erővel a DragRacing-re koncentrálok.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptyKedd Ápr. 21, 2009 8:44 pm

    NEKEM UGY TUNIK EZ A 9-EDIKE MINTHA JOVORE LENNEE...
    Vissza az elejére Go down
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptySzer. Ápr. 22, 2009 9:36 am

    Hamarosan indul a médiakampány:

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Afis_e10
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    csongor
    280HP
    280HP
    csongor


    Férfi
    Hozzászólások száma : 236
    Age : 39
    Város : Szatmar City
    Autóm : bmw e36
    Registration date : 2008. Aug. 18.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptySzer. Ápr. 22, 2009 8:17 pm

    jol nez ki a plakat Very Happy es most komplet is

    kis szorolapok osztogatasaban segithetek ( supermarket parkolojaba auto szelvedoire tenni) barmijen menyisegben, ha igeny van ra meg talaltok.

    Miko lesz mar 9 - ike????
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptySzer. Ápr. 22, 2009 8:27 pm

    A lokáciorol pár fotó:

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Lokaci10

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 1600x110

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Erdely10
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 11:30 am

    nekem is szuksegem lenne nehany plakatra meg egy jpg.re is hogy tetessem fel az ACR oldalra is az esemenyt
    Vissza az elejére Go down
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptyPént. Ápr. 24, 2009 7:39 am

    ...........úgy történt a tavaly hogy lenéztem a szatmáriakra......
    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Bldtra10

    a régi lokáció sem rossz...... csak egy kicsit gödrös ..... amit remélem kijavítunk
    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Poligo10
    Vissza az elejére Go down
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptyKedd Ápr. 28, 2009 12:16 am

    Hogyan is állunk a RallySprint szervezéssel:

    -a főszervező megkapta az engedélyt a verseny lebonyolítására, szombat délelőtt 10 és délután 18óra között ismét lezárjuk a Transilvania sugárutat, ismét gumifüsttel.

    -a verseny szervezőstábja: főszervező BootAttila, a végső stáb csütörtökön áll össze, ugyanott meg lehet beszélni a zöldmellény versus narancssárga póló ügyet. De vannak fontosabb témák is. .
    ACR részéről Seletye Dávid, szakmai konzultáns: Nastor Nelu.

    -a verseny népszerűsítéséről: sajtóanyagokat holnap elkészítem, és készítek a jövő hétre is.

    Ami fontos: a csütörtöki gyűlés első részén a főszervezők, az AutoExpós srácok is ott lesznek,
    megismerkedtek velük, megbeszéljük a fontosabb pontokat, tisztázatlan részleteket.




    Csütörtök este 18 óra, MusiCat kocsma.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptyKedd Ápr. 28, 2009 8:47 am

    eben a futamban en is tobet fogok segyteni a fiukat,es ezen az uton szeretnek egy sziveseget kerni mindenkitol, hogy csutortokig mindenki aki ebe benne van,legyen szives doncse el ha akar segiteni es hogy mivel,es ha akar versenjezni vagi nem.kelesz tob segicseg mert lehet hogy 4-szer any gumit kel ki rakni mint az ACR-palyan,es a palya kb 3-szor akora hoszu lesz.Gergo nagyon el van foglalva a Drag race-ingel,szoval meg kel mutatni hogy van kire bizza a dolgokat,szoval,legyetek szivesek el joni a gyulesre!!!
    ja,kelesz egy par stingatort is oda vinni,legalab 4 darab,mert sose lehet tudni,kel beszeljunk a szervezokol hogy hivjanak ki egy felszerelt mentot(smurd lenne a legyob),a tuzoltokat,es persze rendoroket.(jandarmokat)
    kosz szepen es legyetek szivesek ot lenny a gyulesen a csapatert(maid most el dol ki is ez a csapat)
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptyKedd Ápr. 28, 2009 8:53 am

    Köszi Misu.... ugyanere hivtam fel a fiuk figyelmét én is.
    Egyébként a mentők, tűzoltó, securiti, Florisal stb. a Expos "srácok" intézik minden más mellet, a mi dolgunk csak egy jól megszervezett verseny lebonyolítása és a pálya felépítése majd lebontása lesz.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptyKedd Ápr. 28, 2009 9:09 am

    na ez sokat fog segyteni rajtunk,de azert fel kel emelni ezeket a dolgokat nekiek is,mert....el ne felejcsek kacsint
    Vissza az elejére Go down
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 7:39 am

    szóval néhány dolog :
    1. az engedélyekről, biztonságról fognak beszélni az EXPÓ-s kolegák ( ma leteszem a papírt a rendőrségre amiben az Expo-s kolegák és az ACR válaljuk a felelőséget a versenyzők, nézők biztonságáért : ez a legnehezebb !!! ( adja Isten hogy ne legyenek problémáink))
    2. ami a verseny lebonyolításával kapcsolatos szeretnék néhány dolgot megemlíteni :
    - a pálya kész van ( két versenyző lessz egyszerre a pályán de reményeink szerint nem fognak találkozni- Nelu elmagyarázza ,remélem Gergő lerajzolja estére )
    - szükség lenne kb.50 drb 3-as kötegbe összekötött gumira ( amit szombat reggel el kellene szálítani le és felpakolni )
    - kellene 3-4 ember aki a töltés oldalán leüt néhány vascölöpöt és kihuzzák a promotorsport-os sárga szallagot ( Nelunál remélem még van szallag ha még kellene.... )
    - kellene 6-8 ember aki segít a kerítések felállításában
    3. a médiában még nem jelent meg semmi remélem ez változik !!!
    4. a volt versenyzőket most is felhívjuk és a Gergő javaslata szerint a következő versenyekre Email-ba értesítjük őket ( ez is az én dolgom ) mert ez gazdaságosabb
    5. a kupák, díjjak ( kivéve a diplomák) az Expo-s kolégák majd beszámolnak..........
    6. a bírók kb.10 en ők is megvannak

    Egyenlőre nem jut több az easzembe !!!
    Azért írtam le ezeket a dolgokat mert sajnos ( de csak egy szempontból) ma este nem leszek már Szatmáron ugyanis lehetőségem van eggyütt lenni a családommal egy pár napon keresztül ( ithon nem sokat látnak.....)
    Vissza az elejére Go down
    Devi
    365HP
    365HP
    Devi


    Férfi
    Hozzászólások száma : 446
    Age : 41
    Város : Szatmar metropolisz
    Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 9:39 am

    A hirlapban holnap (pentek) jelenik meg a dolog.
    Vissza az elejére Go down
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptyHétf. Május 04, 2009 10:49 pm

    Ma este előkészítettük a pályát !!!! ( Nelu,Misu,B.Sanyi,Florin és jómagam)
    A gumik pontos helye fel van festve az aszfaltra.

    Szükség lenne 4-6 ügyeskezü srácra akik szerda délután 15.30-tól kijönnének az ACR pisztára és összekötöznék az ott lévő gumikat kb. egyforma méretüeket és 3-as kötegekbe.
    Misu,Florin ... és még legalább 4-en.
    A hozzávaló drótot megveszem és kiviszem. Akus fúrót hoz Misu.
    Aki ebbe részt tud válalni jelentkezzen itt vagy nállam telefonon ( lásd a plakáton a telefonszámom).
    Vissza az elejére Go down
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptyKedd Május 05, 2009 7:49 am

    Részemről:
    -plakátot átküldtem Devinek, befejezi, rátessszük a médiapartnereket és akkor lesz egy max 2 megjelenés ezen a héten.
    -BootAttila megirja a sajtóanyagot a versenyről és kiküldi a partnereknek. bocs hogy itt irom Attila, röviden annyi kell bele hogy: "látványos rallysprint", "kolozsvári és nagybányai versenyzők is visszajeleztek" és küldd át nekem, forditom románra és küldjük ki.
    -a City Rádióban és a KissFMben mennek a szpotok, ha Attila ma átküldi a Citynek, megy a programajánlóban is.
    -Dávid, ami a legfontosabb: tudnunk kell, hány versenyző lesz, megkérlek kezdd el sorszámozva feltenni a listát.

    1. nagybányai srác BMW
    2. nagybányai srác Golf
    3. kolozsvári srác
    4. kolozsvári másik srác
    5. Wasted (Honda VTI)
    6. Misu (Honda CRX)
    7. Butka Boglárka, (Nissan Micra) szerintem nem hagyja ki
    8. Butka Gergő, (Peugeot 306) szerintem nem hagyja ki
    9. .....
    10. .....

    Plusz, a verseny költségvetését, a VIP-be, hogy tudjunk számolni....

    Amint azt a DragRacing topikban láthatjátok, én azzal foglalkozom "főállásban"....
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptyKedd Május 05, 2009 8:39 am

    Nekem is kell román nyelvű plakát és sajtóanyag ..........de nem a jövő hétre ........KÖSZÖNÖM !!!!!

    maxim 50 versenyzőt fogadunk el !!!!!

    előnyben azok akik az első két etápban részt vettek , majd azok akik jelentkezni fognak szombatig és ami hely marad azoknak akik szombaton jelentkeznek !!!
    EZT NAGYON SZIGORUAN BE FOGOM TARTANI !!!!
    Vissza az elejére Go down
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptyKedd Május 05, 2009 8:49 am

    fiuk ide is le irom hogy szerdan kene egy kis segycseg osze kotni harmasaval a gumikat kint az ACR paljara 15:30-kor en kint leszek,legyetek szivesek el joni aki tud,en ot leszek,David hoz drotot,en hozok furo gepet,es kene egy par drot vagot hozni,nem baj ha nem tutok el joni pontosan 15:30-tol mert a segicseg jo akar mikor.el kel keszicsuk a paljat es igy gjorsab lesz ha minden el van keszitve.kosz elore aki fog joni.
    Vissza az elejére Go down
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 EmptyKedd Május 05, 2009 4:20 pm

    Ahogyan megigértem czikata ma délelőtt felhivott mindenkit aki eddigi versenyzett a Rally Sprint bajnokságban, és voltak akik személyesen vagy telefonon jelentkeztek :

    1.Hajdu Levente
    2.Gal Ferenc ( turulung) még ?
    3.Pop Dan
    4.Gulya Zsolt
    5.Mutter Alexandru
    6.Bologa Sergiu
    7......... Csongor ( csihu ) - új
    8.Bone Istvan még ?
    9.Zaharia Adrian ( CJ )
    10.Kulcsar Istvan még ?
    11.Merk Tibor
    12.Czizma Attila
    13.Vezendan Mihai
    14.Grindeanu Radu ( CJ ) még ?
    15.Szalonna Zsolt ( HU )
    16.Antal Julianna ( HU )
    17.Kiss Zsolt
    18.Szabo Istvan
    19.Devecska Szabolcs
    20.Bakonyi Raul
    21.Chis Florin
    22.Feher Marius ( BM ) - bmw
    23.Kovacs Gabriel
    24.Moldovan Ovidiu ( CJ )
    25.Stecka Florin
    26.Feher Marius ( BM ) - golf
    27.Kui Ferenc meg ?
    28.Rapolti Robert - új
    29.Biro Stefan - új
    30....... Attila ( BM ) - új
    31........ Raul ( BM ) - új
    32.Majer Ricsi - új
    33.Butka Gergo
    34.Butka Boglarka
    35.Csillag Gyuri
    36.Horvath Attila - új
    37.Bob Florin ( CJ-Gherla) - új
    38.Kolb Reimond - új
    39.Lutas Ioan
    40.Put Dani



    Szeretném letisztázni most előre a dolgokat :
    1, 50 ( ötven ) versenyzőnél lezárjuk a listát !!!!
    2, mint már emlitettem a verseny menete marad a régi 3 etap amiből 2 etap kötelező ( 1 etap=2kör )
    3, nemsokara publikus lessz a pályarajz is


    A hozzászólást pandaDVD összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 08, 2009 1:34 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09
    Vissza az elejére 
    1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
     Similar topics
    -

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    365hp FORUM :: Archívum: :: Szatmárnémeti AUTO SPORT események 2009-
    Ugrás: