365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

     

     Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09

    Go down 
    +11
    Sancy89
    attici89
    jasontaylor
    SandOo
    wasted
    Devi
    csongor
    attilaboot
    gergo
    pandaDVD
    SM-91-JDM
    15 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
    SzerzőÜzenet
    Devi
    365HP
    365HP
    Devi


    Férfi
    Hozzászólások száma : 446
    Age : 41
    Város : Szatmar metropolisz
    Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 EmptyHétf. Május 11, 2009 9:36 am

    1. Mi az általános véleményed a mai RallySprint futamról?
    Szerintem nagyon kiraly volt, jobban bejott mint az ACR palya, ebben tenyleg volt rally feeling, a II etapban mar nem annyira.
    2. Szerinted ezt a verseny hogyan értékeli az átlag szatmári autós közönség (pl aki a töltésen üldögélt)?
    Nagy meglepetesemre nem volt lehuhogas-bekiabalas, szurkolt mindenki mindenkinek, meglepett hogy nekem is Smile szerintem elveztek es fejlodik a Szatmari autosport szurkolotabor...
    3. Mi volt a rendezvény vagy a szervezés legfőbb hiányossága?
    Hianyossag mindeg lesz, ne felejtsuk el hogy tokeletes verseny soha nem lesz, megoldhatatlan problema nem volt, a komunikacio viszont tenyleg nagy problema.
    4. Hogyan értékeled a szervezőcsapat munkáját? Mik voltak a jó és a rossz dolgok?
    10 pont minden teruleten! Ne felejsuk el hogy nem vagyunk egyformak, mindeg lesz olyan aki tobbet csinal a masiknal...
    5. Hogyan értékeled a saját munkádat?
    Megtettem minden tolem telhetot minden teren
    6. Hogyan értékeled a Security munkáját?
    Igaz csak a parkoloba lattam a munkajukat de ott rendesen megtettek a dolgukat, tuttomal beszaladas a palyara nem volt, szerintem olyan 80%-ot adnak nekik telyesitmeny szempontjabol
    7. Hogyan értékeled a médiapartnerek munkáját és a rendezvény mediatizálását?
    Ez a pont erint a legjobban, hisz ez volt a fo munkam, itt csak annyit szeretnek elmondani, hogy a jovoben remelem nem mindent utolso percben kapok meg mert igy eleg huzos a dolog, ugy plakat szempontjabol (ez megoldodott, mostmar en csinalom es megsugom mar keszuloben van a drag racing plakat) mint a kupak, kituzok, diplomak szempontjabol. Mivel csak egyszerre tudom oket nyomtatni meg kell varjam mig az osszeset megkapom, ez a rallysprint III-an meg a II-esen es az I-esen is pentek este volt, ez nekem azt jelenti hogy szombat hajnali 4-5ig tart a munka vele. De ez is kikuszobolheto problema szerintem. Az expos plakatot viszont nem lattam Shocked . A speaker viszont kitett magaert mint mindeg
    8. Mi az amit a következő DragRacing vagy RallySprint versenyekre fejleszteni kell?
    Hat ez igy elegge tag fogalom, nem tudom hogy a magyar sracok mit hoznak, mit tudnak, de amiben biztos vagyok es nem ertek egyet wasted baratom javaslataval az az hogy kinek mi a dolga. Szerintem mindenki CSAK azt csinalja ami a dolga es semmi mast, de azt rendesen!!!!!!!!!!! Lasd, bevallaltam azt hogy segitek kinyomtatni az ACR szekhelyen az eredmenyeket, ez azzal jart hogy minden etap vegen szaladas a szekhelyre csinald, szamold, tegyed vegyed a dogokat es ennel fogva a podium osszerakasa, elokesziteste kicsit hatterbe szorult, ezert szeretnek is elnezest kerni bobotol. Javaslatom az lenne hogy mindenki a dolgat tegye es semmi mast. Vagyunk annyian hogy ha rendesen szet van osztva a dolog akkor 100%-os lefedetseget erjunk el.
    9. Melyik volt a legproblémásabb, legkritikusabb, legrosszabb élményed a mai napon?
    Amikor felmondta a szolgalatot a kezifekem. Panikoltam mint egy hulye p..csa Very Happy
    10. Melyik volt a legszebb élményed a mai napon ?
    A helyezes, tudom sokaknak innen nem nagy eredmeny 9-ik lenni, de szep lassan fejlodom ahogy az autom is, az elott 15-ik voltam ha jol emlekszem...
    Vissza az elejére Go down
    stycke
    110HP
    110HP
    stycke


    Férfi
    Hozzászólások száma : 176
    Age : 37
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Ford Focus II
    Registration date : 2008. Nov. 26.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 EmptyHétf. Május 11, 2009 2:57 pm

    Valaki, legyszi tegyetek mar fel a helyezeseket.
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 EmptyHétf. Május 11, 2009 5:28 pm

    Rally Sprint III-ik forduló.
    _________________________________

    N.0 -1400cm3
    1. Bob Florin - 1.32.78
    2. Czundel Csongor - 1.38.34
    3. Hajdu Levente - 1.39.29
    4. Gál Ferencz - 1.41.47
    5. Vancea Edwin - 1.44.10
    6. Szabó Lajos - 1.44.35
    7. Bologa Sergiu - 1.39.78 + 10mp ( start furat )
    _________________________________

    N.1 1400cm3 - 1600cm3
    1. Grindean Radu - 1.31.68
    2. Zaharia Adrian - 1.34.52
    3. Mihai Vezendan - 1.35.19
    4. Pomian Adrian - 1.38.27
    5. Kulcsar István - 1.39.50
    6. Majer Richard - 1.41.84
    7. Szalona Zsolt - 1.42.04
    8. Merk Tibor - 1.44.29
    9. Kolb Reimond - 1.45.48
    10. Rápolti Robert - 1.47.11
    11. Gulya Zsolt - 1.47.87
    12. Butka Boglárka - 1.49.67
    13. Muresan Ciprian - 1.51.00
    14. Biro Stefan - 1.52.28
    15. Horvath Attila - 1.57.59
    _________________________________


    A hozzászólást attilaboot összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 11, 2009 6:15 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 EmptyHétf. Május 11, 2009 6:13 pm

    N.2 1600 -
    1. Feher Marius - 1.27.67
    2. Nagy Attila - 1.31.66
    3. Bakonyi Raul - 1.34.75
    4. Kiss Zsolt - 1.35.47
    5. Stetca Florin - 1.36.23
    6. Raul Paul - 1.36.40
    7. Olteanu Tudor - 1.36.53
    8. Bodor István - 1.37.73
    9. Devecska Szabolcs - 1.39.27
    10. Chis Florin - 1.39.45
    11. Kovacs Gabriel - 1.40.10
    12. Maxim Cristian - 1.41.13
    13. Salagen Viorel - 1.45.09
    14. Puti Dan - 1.45.94
    15. Szabó István - 1.51.97
    16. Rus Daniel - 2.01.19
    ___________________________________

    A. Profi.
    1. Feher Marius - 1.26.50 - legjobb verseny ido
    2. Lutas Ioan - 1.27.80
    3. Butka Gergő - 1.29.88
    4. Csillag Gyuri - 1.31.87
    ___________________________________
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 EmptyHétf. Május 11, 2009 6:17 pm

    A RallySprint összesített állása:

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 N0-n110

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 N2-a10
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Devi
    365HP
    365HP
    Devi


    Férfi
    Hozzászólások száma : 446
    Age : 41
    Város : Szatmar metropolisz
    Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 EmptyHétf. Május 11, 2009 6:35 pm

    Egy dolgot nem ertek... Az n2-es kategorianal 1.5 ponttal a 20-adik vagyok, a masik meg 1 ponttal a 17-edik. Most mi van??
    Vissza az elejére Go down
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 EmptyHétf. Május 11, 2009 6:50 pm

    Devi írta:
    Egy dolgot nem ertek... Az n2-es kategorianal 1.5 ponttal a 20-adik vagyok, a masik meg 1 ponttal a 17-edik. Most mi van??


    Mar egyszer elmagyaraztam de semmi gond leirom megegyszer !!!!

    neked az 1.5 pontod ugy allt ossze hogy volt ket 0.6( 12.-ik hely) es 0.9( 9.-ik hely) pontod ami tulajdonkeppen = 0 pont !!!!

    A tizedes szamok arra jok hogy tudjuk a sok 0 pontos kozzul ki van elorebb !!!!
    a masik a 17.ik helyen pedig szerzett egy pontot !!!


    remelem ertheto !!! ( nyugodtan kerdezzetek meg barmit csak ne iteljetek elore mig nem tudtok valamit biztosan )
    Vissza az elejére Go down
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 EmptyHétf. Május 11, 2009 10:55 pm

    lesz e rally sprint a drag racing elot?????
    Vissza az elejére Go down
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 EmptyHétf. Május 11, 2009 11:31 pm

    tuti hogy nem. Most dolgozom a dragracing feladatok lebontásán, és holnap publikálom. Számítok rátok.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    stycke
    110HP
    110HP
    stycke


    Férfi
    Hozzászólások száma : 176
    Age : 37
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Ford Focus II
    Registration date : 2008. Nov. 26.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 EmptyKedd Május 12, 2009 3:16 pm

    pandaDVD írta:
    Devi írta:
    Egy dolgot nem ertek... Az n2-es kategorianal 1.5 ponttal a 20-adik vagyok, a masik meg 1 ponttal a 17-edik. Most mi van??


    Mar egyszer elmagyaraztam de semmi gond leirom megegyszer !!!!

    neked az 1.5 pontod ugy allt ossze hogy volt ket 0.6( 12.-ik hely) es 0.9( 9.-ik hely) pontod ami tulajdonkeppen = 0 pont !!!!

    A tizedes szamok arra jok hogy tudjuk a sok 0 pontos kozzul ki van elorebb !!!!
    a masik a 17.ik helyen pedig szerzett egy pontot !!!


    remelem ertheto !!! ( nyugodtan kerdezzetek meg barmit csak ne iteljetek elore mig nem tudtok valamit biztosan )

    Ez a dolog engem is osszekavart. Esetleg, legkozelebb jobb lenne nem feltuntetni, csak a poziciot. Vagy mas szinnel feltuntetni.
    Vissza az elejére Go down
    Devi
    365HP
    365HP
    Devi


    Férfi
    Hozzászólások száma : 446
    Age : 41
    Város : Szatmar metropolisz
    Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 EmptyKedd Május 12, 2009 3:27 pm

    pandaDVD írta:
    Devi írta:
    Egy dolgot nem ertek... Az n2-es kategorianal 1.5 ponttal a 20-adik vagyok, a masik meg 1 ponttal a 17-edik. Most mi van??


    Mar egyszer elmagyaraztam de semmi gond leirom megegyszer !!!!

    neked az 1.5 pontod ugy allt ossze hogy volt ket 0.6( 12.-ik hely) es 0.9( 9.-ik hely) pontod ami tulajdonkeppen = 0 pont !!!!

    A tizedes szamok arra jok hogy tudjuk a sok 0 pontos kozzul ki van elorebb !!!!
    a masik a 17.ik helyen pedig szerzett egy pontot !!!


    remelem ertheto !!! ( nyugodtan kerdezzetek meg barmit csak ne iteljetek elore mig nem tudtok valamit biztosan )

    En szemely szerint nem latom fernek ezt a dolgot... megpedig azert mert: feltetelezem lemegy az eggesz rallysprint osszes etapja, feltetelezem egyszer sem vagyok 8-ik pozicional jobb, elmeletice osszegyul 5-6 pont es rangsorban megsem vagyok jobb annal aki egyszer kiment vagott egy 8-ik helyet es tobbet nem jott rally sprintre, hilyaba mentem ki az osszes etapra es nyomtam szet az autot. Az en szemszobembol ez nem egeszen fer dolog, nem bantani akarok senkit, nem kell elmagyarazni semmit, ertem hogy azok nem pontok, de akkor is... szeretnem leszogezni azt hogy ennel az oknal fogva nem kivanok tobbet reszt venni mint versenyzo a rally sprint futamain.
    Vissza az elejére Go down
    bobo3s
    110HP
    110HP
    bobo3s


    Férfi
    Hozzászólások száma : 176
    Age : 45
    Város : Szatmarnemeti
    Rólam : Bikinicsunajt
    Autóm : Eagle Talon 2.0 TSI AWD
    Registration date : 2008. Jun. 17.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: :)   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 EmptyKedd Május 12, 2009 4:01 pm

    Az azert fordulhat elo mert o pontszerzo heljen vegzek. elvileg neked az eredmenyed 0 . Ez csak statisztika
    Vissza az elejére Go down
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 EmptyKedd Május 12, 2009 6:51 pm

    Devi írta:

    En szemely szerint nem latom fernek ezt a dolgot... megpedig azert mert: feltetelezem lemegy az eggesz rallysprint osszes etapja, feltetelezem egyszer sem vagyok 8-ik pozicional jobb, elmeletice osszegyul 5-6 pont es rangsorban megsem vagyok jobb annal aki egyszer kiment vagott egy 8-ik helyet es tobbet nem jott rally sprintre, hilyaba mentem ki az osszes etapra es nyomtam szet az autot. Az en szemszobembol ez nem egeszen fer dolog, nem bantani akarok senkit, nem kell elmagyarazni semmit, ertem hogy azok nem pontok, de akkor is... szeretnem leszogezni azt hogy ennel az oknal fogva nem kivanok tobbet reszt venni mint versenyzo a rally sprint futamain.

    Az első Rally Sprint előtt volt legalább két gyülés. ( mivel nincs "jegyzőkönyv" nem tudom ott voltál-e vagy sem.... de feltételezem legalább az egyiken igen ) ahol töbször is megkérdeztem milyen legyen a pontrendszer ????

    Igaz akkor álmomban vagy álmunkban sem gondoltam arra hogy a harmadik etapra 64 versenyző lessz !!! Ha számoltunk volna akkor lehetett volna úgy megoldani hogy minden helyezés pontot érjen DE
    a HARMADIK FUTAM UTÁN MÁR NEM lehet szabályt módosítani főleg olyat ami a helyezéseket befojásolja !!!

    Mivel egy bajnokságról van szó .... szerintem annyit lehet módositani hogy az utolsó etap után kihuzzuk azok nevét akik 1,2 vagy max.3 etapra jöttek és újra leosszuk a pontokat azok közt akik valóban minden etapon ott voltak ( vagy csak egyről hiányoztak - mert anélkül is a leggyengébb eredményét mindenkinek töröljük a végén !!!)

    EZ CSAK JAVASLAT !!! MIT SZÓLTOK HOZZÁ ???

    Devi ne keseredj el még van remény !!!
    Vissza az elejére Go down
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 EmptyKedd Május 12, 2009 8:01 pm

    pandaDVD írta:
    Devi írta:

    En szemely szerint nem latom fernek ezt a dolgot... megpedig azert mert: feltetelezem lemegy az eggesz rallysprint osszes etapja, feltetelezem egyszer sem vagyok 8-ik pozicional jobb, elmeletice osszegyul 5-6 pont es rangsorban megsem vagyok jobb annal aki egyszer kiment vagott egy 8-ik helyet es tobbet nem jott rally sprintre, hilyaba mentem ki az osszes etapra es nyomtam szet az autot. Az en szemszobembol ez nem egeszen fer dolog, nem bantani akarok senkit, nem kell elmagyarazni semmit, ertem hogy azok nem pontok, de akkor is... szeretnem leszogezni azt hogy ennel az oknal fogva nem kivanok tobbet reszt venni mint versenyzo a rally sprint futamain.

    Az első Rally Sprint előtt volt legalább két gyülés. ( mivel nincs "jegyzőkönyv" nem tudom ott voltál-e vagy sem.... de feltételezem legalább az egyiken igen ) ahol töbször is megkérdeztem milyen legyen a pontrendszer ????

    Igaz akkor álmomban vagy álmunkban sem gondoltam arra hogy a harmadik etapra 64 versenyző lessz !!! Ha számoltunk volna akkor lehetett volna úgy megoldani hogy minden helyezés pontot érjen DE
    a HARMADIK FUTAM UTÁN MÁR NEM lehet szabályt módosítani főleg olyat ami a helyezéseket befojásolja !!!

    Mivel egy bajnokságról van szó .... szerintem annyit lehet módositani hogy az utolsó etap után kihuzzuk azok nevét akik 1,2 vagy max.3 etapra jöttek és újra leosszuk a pontokat azok közt akik valóban minden etapon ott voltak ( vagy csak egyről hiányoztak - mert anélkül is a leggyengébb eredményét mindenkinek töröljük a végén !!!)

    EZ CSAK JAVASLAT !!! MIT SZÓLTOK HOZZÁ ???

    Devi ne keseredj el még van remény !!!
    szerintem ez a igasagos is,akik nem voltak legalab 3 etapnal,ugy jartak...es azert mondom hogy harom mert meg van harom,szoval akik nem jotek edig,benne lesznek a pontozasban,vagy akik voltak csak egynel is.
    Vissza az elejére Go down
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 EmptySzer. Május 13, 2009 7:42 am

    Lehet mar tudni hogy a 4-ik futam hol lesz meg tartva ?
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 EmptySzer. Május 13, 2009 7:57 am

    IGEN !!!

    a 4.-ik,5.-ik és a 6.-ik Rally Sprint az ACR gyakorlópályán lessz megtartva az TUTI ( mert ennyi cécót az idén nem akarok mégegyszer végigcsinálni !!!)

    De hogy mikor azt még nem tudom. A 4.-ik futam kb. julius (11 vagy 18 vagy 25) de addig még van egy Drag Racing.
    Vissza az elejére Go down
    Csizó
    New user
    New user
    Csizó


    Férfi
    Hozzászólások száma : 16
    Age : 43
    Város : Szatmarnemeti
    Registration date : 2007. Dec. 24.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 EmptySzer. Május 13, 2009 7:07 pm

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 74089345.th Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Dscf1344.th Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Dscf1345.th Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Dscf1325.th
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    SandOo
    New user
    New user
    SandOo


    Férfi
    Hozzászólások száma : 11
    Age : 35
    Város : Satu Mare
    Registration date : 2008. Dec. 19.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 EmptySzer. Május 13, 2009 11:09 pm

    HaHa .. SuperSandOo .. to the rescue.. Cool :haha:
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 EmptyPént. Május 15, 2009 4:21 pm

    Fiuk, lehet szavazni ITT hogy hogy tetszet a RallySrint.
    Nyomjuk fekl kicsit a szavazás állását... (jobb oldalt)
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Ajánlott tartalom





    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 4 Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09
    Vissza az elejére 
    4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
     Similar topics
    -

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    365hp FORUM :: Archívum: :: Szatmárnémeti AUTO SPORT események 2009-
    Ugrás: