365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

     

     Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09

    Go down 
    +11
    Sancy89
    attici89
    jasontaylor
    SandOo
    wasted
    Devi
    csongor
    attilaboot
    gergo
    pandaDVD
    SM-91-JDM
    15 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
    SzerzőÜzenet
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyVas. Május 10, 2009 9:08 am

    [quote="gergo"]Tudom hogy mindenki fáradt, de egy kis türelemmel remélem mindenki segít: a mai rendezvény értékelésekor, ne csak annyit mondjunk hogy "csúcsszuperfasza volt, zsirkirály" hanem mindenki válaszoljon pár szóban és indokolja meg mi a véleménye a következő témákról, pontokban:

    1. Mi az általános véleményed a mai RallySprint futamról?
    2. Szerinted ezt a verseny hogyan értékeli az átlag szatmári autós közönség (pl aki a töltésen üldögélt)?
    3. Mi volt a rendezvény vagy a szervezés legfőbb hiányossága?
    4. Hogyan értékeled a szervezőcsapat munkáját? Mik voltak a jó és a rossz dolgok?
    5. Hogyan értékeled a saját munkádat?
    6. Hogyan értékeled a Security munkáját?
    7. Hogyan értékeled a médiapartnerek munkáját és a rendezvény mediatizálását?
    8. Mi az amit a következő DragRacing vagy RallySprint versenyekre fejleszteni kell?
    9. Melyik volt a legproblémásabb, legkritikusabb, legrosszabb élményed a mai napon?
    10. Melyik volt a legszebb élményed a mai napon ?

    1 hat szerintem sikeres volt mondjuk 90 %
    2 nagjon tecet nekiek,plane mikor elege veszelyes let,es mikor repultek a gumik,tapsoltak,kiabaltak,szurkoltak stb
    3 kelet volna meg kb 5 narancssarga polos aki nem a baratnojet tapizgatja a palja melet...
    4 95 % kozotunk tobet csinaltak mint kelett volna,plane azok akik uljabak a csapatban,de nem csak.volt vagy 2 ember aki visza huszta magat a munkatol,de lasan labra altak a vegere...
    5 hat nem is tudom,dog farat voltam,de szerintem a csapatom tobbet csinalt mint akar ki,ha arra gondoltok hogy a mi feladatunk csak a gumizas volt,es mondhatnam hogy le voltam teljesen robanva a vegen,nem lehet tenleg koncentralni mindenre,mint versenjzo,es csapat felelos is,de szerintem meg tettem a dolgom
    6 nagjon jo a security,ra kiabaltak mindenkire,nem szamitot senki nekiek,anja apa,feleseg,primar,KIFELE A PALJAROL!!!!!!!!!!!!!!UGY KEL ESZT CSINALNI!!!!!!!!!!
    7 nem rosz,de ha idoben csinaltak volna,meg tob ember jot volna ki,igaz,mi is keson jotunk ra a samtelre is...
    8 komunikacio(radio)es a fiuk meg ertese,kel halgasanak a csapat vezetokre!!!az en csapatom halgatot ram,es ez utal koszonom fiuk,tobett tettetek mint rank bisztak!!!!!!
    9 mikor meg kertem nikut hogy alisa le mert nem jo a palja,mendenki ment amerre akart,es ehez miutan szoltam neki hogy legalabken spreyezni nylakat vagy valami,meg el tevetek vagy harman ming le alitotuk a versenjt.
    10 hmmmmmmm nekem az volt hogy meg a harmadik helyre is kaptam gratulat,sajnalom fiuk hogy csak a harmadik,es igaza van Davidnak mint en is montam,be fektettem egy csomo penszt az autoba,de idom nem volt arra hogy gyakoroljak es ismerjem az autot,de mint latatok gyurit is a Subaruval,tiszta aj auto,nem ismeri,nem is nagyon tolta neki,mas auto mikor ki csereled a felfugesztest.nagyon sokat veszitek a forduloknal,es ez csak az en hibam,de meg igerem hogy gyakorolni fogok,es remelem Nelu segyteni fog,nem marad ez ugy...........tudom hogy el vartatok tolem sokal tobett,sainalom,de remelem be hozom a kovetkezonel kacsint
    Vissza az elejére Go down
    Sancy89
    110HP
    110HP
    Sancy89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 197
    Age : 34
    Város : Szatmarnemeti
    Autóm : Dacia 1310, Honda Civic GT
    Registration date : 2008. Mar. 15.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyVas. Május 10, 2009 10:25 am

    gergo írta:
    Tudom hogy mindenki fáradt, de egy kis türelemmel remélem mindenki segít: a mai rendezvény értékelésekor, ne csak annyit mondjunk hogy "csúcsszuperfasza volt, zsirkirály" hanem mindenki válaszoljon pár szóban és indokolja meg mi a véleménye a következő témákról, pontokban:

    1. Mi az általános véleményed a mai RallySprint futamról?
    2. Szerinted ezt a verseny hogyan értékeli az átlag szatmári autós közönség (pl aki a töltésen üldögélt)?
    3. Mi volt a rendezvény vagy a szervezés legfőbb hiányossága?
    4. Hogyan értékeled a szervezőcsapat munkáját? Mik voltak a jó és a rossz dolgok?
    5. Hogyan értékeled a saját munkádat?
    6. Hogyan értékeled a Security munkáját?
    7. Hogyan értékeled a médiapartnerek munkáját és a rendezvény mediatizálását?
    8. Mi az amit a következő DragRacing vagy RallySprint versenyekre fejleszteni kell?
    9. Melyik volt a legproblémásabb, legkritikusabb, legrosszabb élményed a mai napon?
    10. Melyik volt a legszebb élményed a mai napon ?

    Higyjétek el, ez a későbbiekben fontos lesz. Na, kezdem én...


    1.Szerintem eleg sikeres rendezveny volt, nekem szemely szerint nagyon tecett es valoszinu nem csak en vagyok ezzel igy
    2.En ugy lattam hogy mindenkinek nagyon tecett eleg sok embert megmozgatott
    3.A csapat tagok kozotti megfelelo kommunikacio az nagyon hianyzott.
    4.Az en velemenyem az hogy a csapat a lehetosegekhez kepest nagyon jol dolgozott, az az igazsag hogy mindig lehet jobban mivel semmi sem tortenik ugy ahogy elore eltervezzuk.
    5.Amivel meg voltam bizva sztem en azt teljesitettem.
    6.A security nagyon jol vegezte a munkajat mindig ott oltak ahol eppen szukseg volt rajuk es azt csinaltak amit kellett.
    7.Az esemeny mediatizalasa jo volt de megis szinte az egesz varos felre ertett valamit.
    8.A feladatok megfelelo elosztasa valamint tartsuk be az elore megbeszelt forgato konyvet.
    9.Igazabol a tobb oran keresztuli egyhelyben allas.
    10.A legszebb elemenyem a csoport kep keszitese volt Beeee
    Vissza az elejére Go down
    Vendég
    Vendég




    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyVas. Május 10, 2009 10:40 am

    9. Melyik volt a legproblémásabb, legkritikusabb, legrosszabb élményed a mai napon?
    Volt egy konfliktusom egy csapattaggal, amelynek során csúnyán rászóltam: nagyjából annyit, hogy ha ő ezen a rendezvényen 365hp pólóban van, amely a rendezők egyenruhája, közös megegyezés alapján, akkor legyen szíves és ne a barátnőjét ölelgesse hanem foglalkozzon avval amire meg lett kérve. Meg lett kérve, de az kötelesség. És ez az, amitől egy rendezvény sikeres: ha te úgymond "igazi 365hp-s" vagy, nevezzük akárminek, akkor azt ne szóban meg irásban, hanem a reális problémák megoldásában bizonyitsd. Mondhatják rám vagy bárkire, hogy beképzelt vagy ilyen vagy olyan a stílusa, az EREDMÉNY a lényeg, nem a sok duma.

    Nem volt konfliktus szerintem tokeletesen igazad van oda kellet volna ajak es tegyem a dolgomat!! (amugy lehetett volna kozolni sokkal csendesebben ugy hogy csak en hajam es ne masok is akik a hatamnal altak egett a pofam rendesen mindenki elott) ugye???? remelem nem vet arnyekot kicsiny baratsagunkra!!!
    Az az egy huzott fel hogy vegyem le a polot.. Sad hidd el egy az egybe le is vettem volna hogyha a polot a 365hp tol kaptuk volna de amugy mindenki sajat maga megvette , kifizette .....
    Na vitat ferre teve nekem nagyon tetszett mar azert is mert volt egy igazi Rally sprint erzete Smile
    Remelem kov is jo lesz es 100% ig biztos leszek benne h segiteni fogok....
    Behemot fiuk is rendesen ki tettek magukert tetszett az is hogy ok tobbet ugraltak mint a 365hp bol sokan masok engem is bele ertve!!
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyVas. Május 10, 2009 1:40 pm

    1. Mi az általános véleményed a mai RallySprint futamról?
    10 pontból 8.
    2. Szerinted ezt a verseny hogyan értékeli az átlag szatmári autós közönség (pl aki a töltésen üldögélt)?
    De kár hogy nem volt semmi csattanás, vér, és Ferrari.
    3. Mi volt a rendezvény vagy a szervezés legfőbb hiányossága?
    Villanyroller! Nagyon nagy gond nem hiszem hogy lett volna, kisebb technikai és egyéb apró dologtól eltekintve, de azt az előttem szolok már ecsetelték volt.
    4. Hogyan értékeled a szervezőcsapat munkáját? Mik voltak a jó és a rossz dolgok?
    Ezt hosszú lenne leírnom, rengeteg pozitív és negatív meglátásom van, tetszett Wasted gyöngyöző homloka a sok pakolástól, bírom MISU rátermettségét, Sanci UV ellenállását, a máskor oly laza és lusta Jason aktivitássát és még sorolhatnám....
    5. Hogyan értékeled a saját munkádat?
    Szerintem másoktól kel kérdezni, én nem tudok elégé objektív lenni. Ami szerintem fontos volt és én kezdtem el, az a pálya felszalagozása volt... Amit viszont sajnálok hogy nem igazán segíthettem a fiuknak a rakodásban-pakolásban. Tudom hogy nem az én dolgom de láttam néha hogy elkelne a segítség.
    6. Hogyan értékeled a Security munkáját?
    Pro és kontra. Szerintem még mindig BIG SECURITY. De ha azt nézük hogy menyi pénzért milyen szolgáltattást nyujtottak akkor kitünö.
    7. Hogyan értékeled a médiapartnerek munkáját és a rendezvény mediatizálását?
    Sehogyan. Médiatizálása visszont türhetö volt.
    8. Mi az amit a következő DragRacing vagy RallySprint versenyekre fejleszteni kell?
    Csapatszellemet és a technikai hátteret valamint feltétlen biztositanunk kell a vizzet és az egyébb szükségleteit a STAFF-nak.
    9. Melyik volt a legproblémásabb, legkritikusabb, legrosszabb élményed a mai napon?
    Az hogy egy adot pillanatba a 365hp-s srácok közül sokan hívogattak hogy ez így nem korrekt meg úgy nem korrekt mert hogy ö többet dolgozott min ott az a másik... A másik dolog meg az volt hogy a szervezés miatt sajnos le kellet mondjak a versenyzésről.
    10. Melyik volt a legszebb élményed a mai napon ?
    Gergő 365hp-s pólóban! Laughing


    A hozzászólást attilaboot összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 10, 2009 5:18 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyVas. Május 10, 2009 2:00 pm

    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyVas. Május 10, 2009 2:18 pm

    TUNINGwr írta:

    Az az egy huzott fel hogy vegyem le a polot.. Sad hidd el egy az egybe le is vettem volna hogyha a polot a 365hp tol kaptuk volna de amugy mindenki sajat maga megvette , kifizette .....

    A 365hp nem pólókereskedés. Lehet valamit félreértettél.
    A pólókba is rengeteg idő és energia van befektetve ha hiszed ha nem, stb, stb. Ja, és persze hogy egy bannival sem adtál többet mint amennyibe maga a póló került, nyugodt lehetsz.
    Ezenkívül nem egy tanúm van rá hogy sokan akartak ezer idegenek pólót venni és mondtam hogy nem eladó. Nem kap bárki csak ugy polot.
    Megtörténhet, lesznek olyanok akik kapnak mert reményeket füzünk hozzá és számítunk rá, de végül csalódunk. Pólóval kapcsolatban még annyit hogy megértsd a dolgot, ugye neked is van egy autód?
    Megveted, kifizeted.
    De ahhoz hogy használhasd is ki kell érdemelj pár dolgot, kell szerez egy iratot (jogosítvány), adó, biztosítás... kell bizonyítsd hogy érdemes vagy rá hogy használd. Valamint mindig kell ápold és kell törődnöd is vele...
    Most már érted? Ha nem foglalkozol az autódal ö sem fogja azt nyújtani neked amit elvársz tőle. Hiába fogod mondani hogy én azt kifizettem.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyVas. Május 10, 2009 2:27 pm

    Más site-kon már láttam képeket de itt még nem és én is kérek legalább egy CD-t vagy DVD-t telis tele képekkel a Rally Sprint 3-ról !!!!
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyVas. Május 10, 2009 2:38 pm

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscf4710

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscf4711

    F1 után a többi képek....
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    csongor
    280HP
    280HP
    csongor


    Férfi
    Hozzászólások száma : 236
    Age : 39
    Város : Szatmar City
    Autóm : bmw e36
    Registration date : 2008. Aug. 18.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyVas. Május 10, 2009 2:42 pm

    1. Mi az általános véleményed a mai RallySprint futamról?

    Oszesitve mindent egybe veve szerintem egy jo kis verseny volt!!! Soha enel roszabat....

    2. Szerinted ezt a verseny hogyan értékeli az átlag szatmári autós közönség (pl aki a töltésen üldögélt)?

    It szivem szerint ket reszre osztanam a dolgot sajat tapasztalatom szerint, es pedig!
    - szerintem 90% az eberek kozul aki kint volt es neszte az egeszet nagyon elveszte, kulonleges - izgalmas es gyors verseny volt. Rengetegen ram telefonaltak a toltesrol es mondtak nagyon jo, elvezik a pajat, a versenyzoket es tuti az egesz.

    Misu - ojat is kerdesztek mikor jon mar a kemeny CRX - szurkolo taborod van mar Smile

    [/b]- es a maradek 10% -ba sorolnam azokat az emberkeket es it sajnalom hogy ijen embereket is ismerek akik hozam jotek es aszt mondtak: hat nem igy kell eszt csinalni, nem jo a paja, ha tudtam volna ijen amatorok a versenyzok en is mentem volna stb stb .... ijenekbol voltak azer a tobiek kozul is de hat mindig is lesznek.

    3. Mi volt a rendezvény vagy a szervezés legfőbb hiányossága?

    Mint mar meg volt emlitve fejeb is - sajnos nagyon hianyzot a walkie - talkie. Egyertelmu nem lehet mindenki kezebe adni egyet, csapatfonokoknek nagyot segitet volna komunikacio szempotjabol egy egy. Es sajnos az ido kise el tolodot es nem tudtuk be tartani az elore el tervezet 3 menetet.

    4. Hogyan értékeled a szervezőcsapat munkáját? Mik voltak a jó és a rossz dolgok?

    en aszt merem mondani jo volt!!!
    A csapat meg nincs osze szokva akarat van de meg hianyzik a rutin hogy minden gordulekenyen menyen es osztonosen. Nem erdemes aszt lesni a masik mit csinal vagy mit nem az a fontos a nap vegen te nyugodtan ki tud mondani magadnak en ma 100 % -osan ot voltam. Ez mindenel tobet er!!!

    5. Hogyan értékeled a saját munkádat?

    Szakmai tapasztalat egy ember nehezen tugya magat realisan ertekelni, hajlamos a tul becsulesre Smile. Nem egy ember szamit hanem a csapat.
    Nekem a dolgom egyut Nicu, Alex es Tibi kolegakal maga a verseny lebonyolitasa volt: ketegorizalas, autok felkuldese a rajthoz, parkoltatas es persze a rend megorzese volt aban a szferaban, szeintem nem volt gond.
    Emelet raktunk keritest, pakoltunk gumit, husztunk szalagot....

    6. Hogyan értékeled a Security munkáját?

    [b] Maga a pajan ugy latam nagyon jol tetek a dolgukat es egyszer sem kellet le alitani a versenyt nezok miat.
    egy kis hianyosag nalunk hatul eleg sokan voltak a "box ucaban" akik ismerosok "haverok" voltak a securitisokal es persze rajuk mar nem volt ervenyes semmi szabaj es ki sem voltak kuldve hiaba szoltam.

    7. Hogyan értékeled a médiapartnerek munkáját és a rendezvény mediatizálását?

    Apartnerek munkajat en nem tudom ertekelni mert en csak a vegso lebonyolitason tudtam reszt venni it inkab Attila, Gergo,David es azok akik alapoktol kezdve kesztek felepiteni a versenyt tudnak felszolalni. Nem tudom mit igertek es mit nem tarotak be.
    Ami a mediatizalast illeti keson kezdodot es nagyon gyenge volt, ugyan ugy mint a nekunk szant hej a media plakaton. Ha job mediatizalast kaptunk volna szerintem 2X enyien letek volna.

    8. Mi az amit a következő DragRacing vagy RallySprint versenyekre fejleszteni kell?

    Komunikacio!!!!

    9. Melyik volt a legproblémásabb, legkritikusabb, legrosszabb élményed a mai napon?

    Egy jo nap volt, nincs ijen.

    10. Melyik volt a legszebb élményed a mai napon ?

    [b] Egy haver gratulacioja
    " gratulalok nagyon jok voltatok"
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyVas. Május 10, 2009 5:32 pm

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscf4610

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscf4712

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscf4714

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscf4715

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscf4716

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0611
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyVas. Május 10, 2009 5:36 pm

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0612

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0613

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0614

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0615

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0616

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0617

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0618
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyVas. Május 10, 2009 5:38 pm

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0619

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0620

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0621

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0622

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0623

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0624

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0625
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyVas. Május 10, 2009 5:41 pm

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0626

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0710

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0711

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0712

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0713

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0714

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0715
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyVas. Május 10, 2009 5:43 pm

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0716

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0718

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0719

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0720

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0721

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0722

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0723
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyVas. Május 10, 2009 5:46 pm

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0725

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0726

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0727

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0728

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0729

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0730


    A hozzászólást attilaboot összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 10, 2009 8:19 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyVas. Május 10, 2009 5:49 pm

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0810

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0811

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0812

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0813

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0814

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0815

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0816
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyVas. Május 10, 2009 5:51 pm

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0910

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0911

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0912

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0913

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0914

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0915

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0916
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyVas. Május 10, 2009 5:54 pm

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0917

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0918

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0919

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0920

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0921

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0922

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0923
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyVas. Május 10, 2009 5:55 pm

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn1010

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0924

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0925

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0928

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0929

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0930

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0931
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyVas. Május 10, 2009 9:42 pm

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0932

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn0933

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn1011

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn1012

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn1013

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn1014

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn1015
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyVas. Május 10, 2009 9:43 pm

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn1016

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn1017

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Dscn1018
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyVas. Május 10, 2009 11:15 pm

    Attila nekem tetszenek a fotók !!! ( ne feled el nekem egy CD-t vagy DVD-t kifizetem !! bounce )

    Szeretnék egy fontos dolgot elmondani a végeredményekkel kapcsolatosan !!!

    Elnézést kérünk mindenkitől akik érintettek lesznek de :
    utánna néztem és a Cielo-val versenyző srác az első etapnál valóban az N1.-ben volt leomologálva az erdménye !!
    bocsi de a május 9.-i futamon hiába soroltuk az N0.-ba az eredményét az N1.-be számoltuk hisz a cielo 1500 köbcenti ...

    Bocsánat a tévedésért !!!!

    A bajnokság állását nemsoká felteszem !!!
    Vissza az elejére Go down
    wasted
    600HP
    600HP
    wasted


    Férfi
    Hozzászólások száma : 988
    Age : 38
    Város : SM
    Autóm : Oútóú
    Registration date : 2007. Dec. 28.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyHétf. Május 11, 2009 12:25 am

    1. Mi az általános véleményed a mai RallySprint futamról?
    Szerintem nagyon jó volt és elég sokan kijöttek megnézni. Sikeres volt véleményem szerint.

    2. Szerinted ezt a verseny hogyan értékeli az átlag szatmári autós közönség (pl aki a töltésen üldögélt)?
    Diq má zsirkirály , kár hogy izé nemjött a bmwvel meg hogyishivják a Golfal , körforgalomba jól nyomjak tuti megvertek volna itt is mindenkit. Fasza vót, jó hogy nemkellett fizetni semmit!!

    3. Mi volt a rendezvény vagy a szervezés legfőbb hiányossága?
    Hát a walkie-talkie az tény hogy nagyon hasznos lett volna, könnyebben ment volna pár dolog. Talán az sem lett volna rossz ha több ember van a szervezõk között és nem egymásra mutogatnak hogy ki mit dolgozott. Csapatmunka és összetartás!

    4. Hogyan értékeled a szervezőcsapat munkáját? Mik voltak a jó és a rossz dolgok?
    Szerintem jó, meglehetünk vele elégedve. Nem 100%os teljesitmény vannak meg hibák , de lehet ezen még csiszolni , de szerintem nagyon jó uton haladunk.

    5. Hogyan értékeled a saját munkádat?
    Többet kellett volna a gázpedált nyomnom és kevesebbet a féket. A szervezésben nem vettem tul aktiv formában részt de azért segitettem ahol tudtam és amikor.

    6. Hogyan értékeled a Security munkáját?
    Nem szaporitom a szót annyira, szerintem volt már sokkal rosszabb is, nem õk a legjobbak, de szerintem meglehetünk elégedve velük!

    7. Hogyan értékeled a médiapartnerek munkáját és a rendezvény mediatizálását?
    A legnagyobb probléma hogy az EXPO-s plakátrol soknak azjött le mintha mi lennénk a "Rally Sprint" egy sponzor, másrészröl hogy sokan azthittek hogy gyorsulási lesz, de ez az emberek tudatlanságábol fakad mert nemtudják hogy valójában mit jelent az hogy Rally Sprint. Amugy szerintem okays , csak többe ne bizzuk másra.

    8. Mi az amit a következő DragRacing vagy RallySprint versenyekre fejleszteni kell?
    Csapatszellem! Jobban össze kell tartani , sokkal többet aktiválni, a saját munkád 100%ig megcsinalni és nemcsak azt! Elvégre egy csapatrol beszélünk , mindenkinek megvan a dolga de azon kivül is segithet!

    9. Melyik volt a legproblémásabb, legkritikusabb, legrosszabb élményed a mai napon?
    Ide olyat tudnék irni amit kikéne sipolni és azért is irok csak most mert leakartam nyugodni.
    Szerintem nemvolt korekt a verseny. De semmi gond, ugynézki én maradtam le a szabály változásokrol. Ezuton is szeretném jelezni hogy az eddig 1200KG-os versenytsulyt ami benzinnel söförrel értendõ 900-1000KG közé lesz csökentve. Szal ami mozditható lesz az auton az kikerül. Se ülés, se boritás, se pótkerék , na jó nem irom le mindet mert hosszu a sor, hja és kipufogó se lesz. Ez igy korekt, ha már másnak szabad... bár nekem ugyrémlett nem ebben egyeztünk meg de mint irtam , nincs probléma, ezekszerint én tudtam rosszul. Ezentul tudom hogy felkészülten kell rajthoz álni -250KGmal...
    Sajnáltam hogy elmaradt a 3ik mánsa mert sokat tudtam volna javitani ugyanis az elsö 2-öt sikerült elrontanom mind a 2szer tolatni kellett, nah de ez van, autosport már csak ilyen, mindig a maximutmot kell nyujtani.

    10. Melyik volt a legszebb élményed a mai napon ?
    Elég sok sms-t meg telefont kaptam hogy nagyon jó volt , ügyesek voltunk és mikor lesz a következõ mert beszeretne iratkozni.
    Vissza az elejére Go down
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyHétf. Május 11, 2009 8:29 am

    A kérdőívekre a válaszokat ( aki eleget tett ennek a felhívásnak -mindenkiét ) ki kellene nyomtatni és a következő gyűlésen megbeszélni
    Vissza az elejére Go down
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 EmptyHétf. Május 11, 2009 9:13 am

    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09   Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09 - Page 3 Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    Rally-Sprint 3.futam, Szatmár, május.09
    Vissza az elejére 
    3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
     Similar topics
    -

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    365hp FORUM :: Archívum: :: Szatmárnémeti AUTO SPORT események 2009-
    Ugrás: