365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

 

 Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.

Go down 
+14
sopy jr
Devi
jasontaylor
cris
bobo3s
DTMwr
Zpower
mrjoe
gergo
Gucy
pandaDVD
Szambi77
SM-91-JDM
attilaboot
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 10:30 pm

gergo írta:
Szerintem is jó volt, mondjuk csak keveset voltam kinn.
Jó ötlet volt a gyárudvari parkoló megnyitása (kár hogy ez tavaly nem volt lehetséges) meg a fotocella is (kár hogy ez tavaly nem volt lehetséges) viszont volt pár szervezési hiányosság, például hogy a Rider's csapatból elég kevés embert láttam kinn irányitani a forgalmat, elég dühösek voltak az arrajáró autósok. Ennyit azért tanulhattatok volna.

És még mielőtt megkezdődne a szokásos fórumos hátbaveregetés, szenttéavatás, halkan jegyzem meg: most ért be a tavaly elvetett mag, ha értitek mire gondolok Smile

Már vártam mikor jön ki a szög a zsákból..........RIDER'S..........fáj!!!!!?????
Senki nem gátolta meg abban az ASK-t hogy fojtassa közösen az ACR-vel csak az eggyes ASK vezetők büszkesége !!! .....és akkor az elhintett magot learathattuk volna közösen !!!!! mert gondolom nem az ASK hintett és az ACR aratott ?????..........

sajnálatos dolog hogy te mint az ASK elnöke keveset voltál ott ..... hiszen ha jól olvastam az ASK céljai közt szerepel a következő:"
gergo írta:
Az ASK céljai:
-szatmári és Szatmár megyei autós kultúra ápolása, legális rendezvények és szabadidős tevékenységek szervezése által.
-sportmenedzsment: helyi amatőr és licensszel rendelkező autóversenyzők támogatása
"
ez az eggyik dolog a másik pedig amikor kettévált az ACR és az ASK azt ígértétek NEM fogtok keresztbe tenni nekünk de mégis a kronométert nem adtátok még bérbe sem ( azt gondolták egyesek hogy nem oldom meg ....TÉVEDETT !!!!), azt mondtátok NEM szrveztek semmi mást arra a napra amikor a Rally Sprint lessz .....és erre csütörtökön értesültem róla hogy vadas-grill partyt rendeztek a "hegyen" szombaton............és versenyzőket próbáltatok odacsábítani ...........HOL VAN itt az az autós összetartás ?????? Mivel Attila az ASK egyik alelnöke : minden tiszteletem neki, mert Ő "kibirta" a VÉGÉIG, RESPECT !!!

Leírtam mindezeket mert eleget tartottam magamba.....úgy vezettem le ezt az egész versenyt hogy mindezek tudatába voltam.........NEM volt könnyü galuska de lenyeltem...... és NEM fogom tovább taglalni ezt a témát de kénytelen voltam megírni , hogy mindenki világosan lásson......


Mint emlitettem legalább ötször a verseny lebonyolítása közben is, NEM a verseny szervezők dolga az autók parkoltatása ...... és addig míg én szervezek NEM fogok különös hangsújt fektetni a parkoltatásra arra igen hogy a bejáratot a pisztára SENKI el ne álja hogy a mentő vagy bárki más gyorsan elhagyhassa a pályát DE....NEM vagyunk mi rendőrök vagy forgalom írányítók !!!! Ha ennyi a " " néző látása hát magára vessen egyszerüen ebből is látszik mennyire tiszteljük mi gépjárművezetők egymást !!! ( megálok ott ahol nekem a legjobb nem számit hogy kint van a fél autóm háta....nem számit hogy nem tudnak elmenni melletem......nekem legyen jó....) Mondtam , a "FC Olimpia" mérkőzésein is(mármint a régi szép időkről beszélek) senki a focimeccs szervezői közzül nem foglalkoztak a nézők parkoltatásával........és ha jól emlékszem akár a drag-ról akár a repülős napokról beszélünk miután megteltek a szervezők által biztosított parkolók mindenki oda parkolt ahova akart a reptér köré...........
persze van benne igazság is amit Gergő írt ....... tanulhattam volna a tavalyi hibákból még többet és ki kellet volna hívjak legalább 2 rendőrt aki rendet teremtett volna ....... de szerintem sokan büntivel mentek volna haza ....és azt NEM akartam hogy kellemetlen szájízzel menjen valaki haza: " kint voltam a Rally Sprinten és a rendőr megbüntetett "

Most pedig rátérek a mai nap lényegére:

A JóIsten segítségével (mondtam jó lessz az idő) nem esett egyfojtába és ezért 350-400 ember láthatta mi történik az ACR pályán : - EZ..... A NEM SEMMI !!!
volt 38 versenyző EZ ... A MÁSIK NEM SEMMI !!!
elment a Rally Sprint híre Kolozsvárra,Bányára,Váradra,és nem utolsó sorban Szatmáron is ezt beszélik....nem fojtatom

csak még annyit GRATULLA MINDENKINEK AKÁR GYŐZÖTT AKÁR NEM !!!
és még egyszer KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET ÉS A RÉSZVÉTELT !!!!!

hamarosan idők, pontok....stb.


A hozzászólást pandaDVD összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 21, 2010 6:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 11:32 pm

1. Rider`s: nekem nem fáj. Neked fájhat, hogy magadban ordibáltál kinn a dudáló kamionok között
2. ha igazán ki akartunk volna tolni veled, péntek délután beugrottunk volna az általunk pirosra festett, saját költségvetésből festett gumikért és a vas cölöpökért. De, nem foglalkoztunk ilyesmivel. Az pedig, hogy mi mint magánemberek, a saját telkünkön mit eszünk és oda kit hívunk meg, senkinek semmi köze.

Én részemről a témát lezártam, gratulálok a versenyzőknek és a szervezőknek is.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
bobo3s
110HP
110HP
bobo3s


Férfi
Hozzászólások száma : 176
Age : 45
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Bikinicsunajt
Autóm : Eagle Talon 2.0 TSI AWD
Registration date : 2008. Jun. 17.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyVas. Feb. 21, 2010 12:31 am

Elso sorban szeretnek gratulalni a rendezoknek. Szerintem 1 szep esemeny volt. Igy mint versenyzo total mas szemszogbol latom az egeszet. En jol ereztem magam. Ossze gyult a kiss csapatunk, picit lenyugodtak a kedejek remelem es mindenki elegedet volt az eredmenyevel barmi is legyen az.

Van hogy a tehnika bekavar de nem szabad feladni mert meg van ido javitani. Ez szol nekem es Jasonnak. E van.

Szeretnek gratulalni Misunak, I hely a kategoriajaba es II hely a profikba.
Devinek II hely Misu mogodt
Szambinak I hely a kategoriajaba

Remelem mindenki jol erezte magat es varjuk a kovetkezo Rally Sprintet.

Es gratulalok Davidnak, egy jol sikerult rendezveny volt persze van meg mit javitani de mivelhogy szinte semmi segitseg nelkul oldotta meg le a kalappal, Igy tovabb.

Sok a duma. BAGA MARE

Feltoltottem a kepeket kattincs ide osszt kuld a 10000 lajt. Szevasztok. Es kellemes vasarnapot.

Ja. es Szamby ne kotekedjel letorom a lokharitod vazzze.

http://picasaweb.google.ro/bobo3h/RallySprint2010EtapaI#
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyVas. Feb. 21, 2010 6:40 am

BOBO !!!

Nagyon jók a képek !!!! Kérnék én is belőle ( az összesből) egy CD-n... Köszi előre is !!!!

Fiuk egy a lényeg ..... mikor van a második etap?????? ( ez sokat elárul )
Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyVas. Feb. 21, 2010 9:36 am

pandaDVD írta:
BOBO !!!

Nagyon jók a képek !!!! Kérnék én is belőle ( az összesből) egy CD-n... Köszi előre is !!!!

Fiuk egy a lényeg ..... mikor van a második etap?????? ( ez sokat elárul )

Fiuk, nem tudja valaki a vegeredmenyeket teljes nevekkel ?
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
Devi
365HP
365HP
Devi


Férfi
Hozzászólások száma : 446
Age : 41
Város : Szatmar metropolisz
Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
Registration date : 2008. Jan. 21.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyVas. Feb. 21, 2010 10:22 am

Szerintem is kicsit osszehozta a csapatot ez a verseny, jo volt, kicsit kifujtuk a gozt magunkbol Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 169 . Sajnalom Jason-t hogy az autoja megadta magat, de fel a fejjel, meg nincs veszve semmi. Tenyleg jo az a kep Boborol, olyan mint Atom Anti, vagy mint Crazy Frog (nem bantasnak szantam). Gratula Davidnak a szervezes miatt, az en szempontombol mint versenyzo minden OK volt, es megpobalok minden versenyen ott lenni. Apropo akinek meg vannak fotoi, kerem lokje mar fel oket Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Icon_bounce !
Vissza az elejére Go down
mrjoe
280HP
280HP
mrjoe


Férfi
Hozzászólások száma : 247
Age : 47
Város : Szatmarnemeti
Autóm : Honda Civic ED
Registration date : 2008. Jun. 15.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyVas. Feb. 21, 2010 11:42 am

jasontaylor írta:
Szambi77 írta:
mrjoe írta:
Jo volt nekem nagyon tetszet,csak hideg volt es gratulalok a gyozteseknek Very Happy Very Happy ettol roszab futam sose legyen Smile

Szerintem is sikeres volt. Nekem is nagyon tetszet, sok nezo volt (figyelembe veve foleg hogy az idojaras se volt a leg szupereb), a gangulat szuper volt ...
Lassacskan a macival is kezdek osze szokni, mostmar lattom mi a plusz es mi a minusz benne, mi az amin meg javitani kene (az elso dolog lesz meg javitani az elso lokharitot hogy ne repuljon le tobbet Zsir ) es mi az ami igy ok ahogy van. Lenyeg hogy lassan kezdunk osze baratkozni Wink

U.I. Jason, nagyon sajnalom hogy az autod be dobta a turulkozot, pedig akkor nagyon jol mentel de sajnos ez is benne van a pakliban Sad


Pontosan de ez van technikai sport!!! a következő re helyre teszem kacsint

Ez a helyes hozaalas Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.4tuning.ro
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyVas. Feb. 21, 2010 12:20 pm

Szambi77 írta:


Fiuk, nem tudja valaki a vegeredmenyeket teljes nevekkel ?

Ezert kerdeztem .... http://www.adevarul.ro/locale/satu_mare/Schumacher_de_Satu_Mare_0_212378870.html
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyVas. Feb. 21, 2010 2:39 pm

Elkuldtem az eredmenyeket es nehany infot a sajtonak
Ezek itt csak az osszesitett eredmenyek, majd felteszem a "mansa"-kat is kulon csak az meg idobe telik... :
Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Rezultatenl1nl2nl3
Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Rezultatenl4lic
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyVas. Feb. 21, 2010 6:57 pm

RallySprint video itt: www.365hp.ro
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyVas. Feb. 21, 2010 7:37 pm

Király a videó RockNRoll 365hp
Vissza az elejére Go down
sopy jr
365HP
365HP
sopy jr


Férfi
Hozzászólások száma : 409
Age : 35
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem vagyok normális de nézd Hitlert és Stalint!!!!!
Autóm : opel kadett d
Registration date : 2008. Mar. 02.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyVas. Feb. 21, 2010 7:39 pm

tenleg nagyon zsir a video RockNRoll RockNRoll RockNRoll
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 40
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyVas. Feb. 21, 2010 8:35 pm

Nagyon sajnalom hogy nem mentem ki!
Gratulalok mindenkinek aki ott volt es versenyzett kulon gratulalok annak aki kozenk tartozik es versenyzett hahota
Es ujbol csak gratulalni tudok annak aki pontszerzo helyre be ert!
Es bocsi ujbol ha valaki haragszik ram amiert nem mentem ki (es meg igertem hogy fel hivom).... es bocsi attol is aki orult annak hogy nem mentem ki!
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyVas. Feb. 21, 2010 9:47 pm

Egy rövid kis cikk is társul a videóhoz. Grat. mindenkinek!

KLICK IDE: www.365hp.ro
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyVas. Feb. 21, 2010 10:23 pm

Hat igen,zsir a video,mint mindig,Attila szep videokat szokot osze alittani,csak itt nagjon meg sertett valakit,vagys engem.
Miert?Hat igen,mert en nem voltam rajta mar mint autoval.Semmi gond,csak any az egesz hogy nem szeretem a szembe kopeseket.
Mire ertem eszt,hatt igen,azert nem voltam fell teve a videora mert a 365hp levono mar nincs az automon.Miert nincs az automon?mert az automat ell vittem hogy ragaszak fell a sponzorokat,es a Complex Philadelphia levono fell kerult egesz az ablakomra ahol volt a 365hp-s.
A fiuk a Deco reclama-tol nem szoltak hogy le vettek es en nem is vettem eszre,mert pont nem az jart a fejembe.Hat persze a fojtatasa ennek a dolognak az hogy fell hivtam Attilat es meg kerdesztem hogy mi tortent,mert nem vagjok rajta.
A valasz az volt hogy azert mert le vettem a 365hp-st(ami eszembe sem volt).
Most egy iljen kerdest szeretnek fell tenni Attilanak hogy eszt erdemlem meg tole?Az egjetlen pilota ami hordta a 365hp-s polot egy even att minden versenynel nem szamitott hogy Szatmar vagy Banja vagy Kolozsvar vagy Magyar orszag,en hordtam aszt a polot.Igen,rajta volt a Consultasig is,de mielot fell tettem volna,eloszor meg kerdesztem Attilat hogy ok-s e.
Mindegy,ez van,semmi gond.
Nagjon szerettem eszt a forumot mert nagjon sok arra valo sraccok vanok itt,de most lassan ell kelesz bucsuznom a forumrol,mert sajnos az a tipusu ember vagjok akit nem kell ketszer szembe kopni.
Ugy hogy sracok nagjon koszonok mindent mindenkitol,a sok respect pontokat amit kaptam(tudjatok meg nekem ezek sokat szamitanak),es az utoso szavazasaimat Attilanak fogom adni pluszall:Zsir:.
Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyVas. Feb. 21, 2010 10:51 pm

Szerintem enyiert meg nem kene egy baratsagot elrontani ! Bisztosan felre ertesrol van szo ...
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyVas. Feb. 21, 2010 10:53 pm

Vannak olyanok akik panaszkodnak miért nincsenek a videón. Nem csak te vagy az MISU. Mindenki szeretné saját magát visszalátni....
Söt, sokan nicsennek rajta...
Okok lehetnek a következőek: mert nem tudom ki vagy, mert nem akartam hogy fent legyen, mert nem volt már idő hogy betegyem... stb, stb.
Nem fogok mentegetőzni senkinek, nem is akarok. Azt és akkor teszem fel egy videóra amikor akarom. Akinek nem tetszik az nézzen más videót és fórumozón továbbra is a 4tuningon, nem zavar. Sajnálom ezt a mentalitást.
Gondolkozott már azon el az ilyen ember mint te hogy menyi munka egy videó editálás? Gondolkozott azon hogy ameddig ö haverozik szövegel és barátkozik a rendezvényen addig a marha kamerás ott áll egész nap egyedül és filmez? Másnap mikor pihened a rendezvényt akkor a hülye videós dolgozik....
De miért? Azért a pici kis matricáért az autódon.
Legalább azt megtanulod így ha ujramatricázol egy autót akkor ne feled el azt amit nem kellene!
Nézted már azt hogy én hány esemény képein vagy összefoglalójában vagyok ?
Felháborodtam én azon hogy pl. a tavalyi DragRacing semelyik fényképén és videoján nem szerepelek? Laughing Sem én sem a 365hp. Felháborodtam én hogy a saját videóimon nem szerepelek? Xprovides videokon sem vagyok!! Laughing (remélem Xprovid-es fiuk olvassátok a forumot)
Visszatérve az autódra, nem spontán jött ez a dolog, első perctől figyeltem hogy rajta lesz e a 365hp matrica vagy nem.
Nem is lett volna az sem gond ha ez nem egy nagy gonddal felkészitett felcicomázot auto direkte versenyre, ha a saját hétköznapi autodal versenyzel amivel nap mint nap jársz melózni és nem rakod fel a médiapartnered és a TSAPAT logoját-webcimét az nem gond. De hangsulyozom, ez egy versenyre készített gép ha jól tudom.
Szerintem nekem kellet volna megharagudnom azért mert "elfelejtetted" de nem tettem, mint láthatod veled személy szerint nem is volt semmi problémám, a videókon is fent vagy mint magánszemély, mint versenyző. Apropo, mit szolt volna Olivér ha elfelejted feltenni a Complex Philadelphiát, hogy eset volna?
Ja, bocs így utólag jut eszembe nekem is de elfelejtettem videózni az autódat!

Misu, az hogy emiatt nem írsz a fórumra nevetséges és gyerekes de a te döntésed. Tiszteletben tartom.
De nem az én bajom, az sem érdekel ha a kutya sem ír... Nem nekem, nem értem van a forum... A tietek, mindenkié, nektek van!

PS: várom a 4tuning matricás képeket az autódal.

Viszlát. Loser
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
bobo3s
110HP
110HP
bobo3s


Férfi
Hozzászólások száma : 176
Age : 45
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Bikinicsunajt
Autóm : Eagle Talon 2.0 TSI AWD
Registration date : 2008. Jun. 17.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyHétf. Feb. 22, 2010 1:42 am

Nagyon sajnalom hogy rossz szajizzel zarul ez a futam is de barkit megbantok sajnalom. Az en kocsimon peldaul rajta volt a 365hp mert azt hiszem meg ha voltak es vannak felreertesek en is tagja voltam, es remelem leszek ennek a csapatnak.

Most ebben az esetben igazatt kell adjak Misunak nem azert mert a tarsam vagy barmi mas szemejes kapcsolat befojasolna. Aval hogy nem kerult fel a videora azt sugalja hogy nincs ugy tekintve mint 1 csapattars ha rajta van a matrica ha nincs. Itt mondhatnam Devit, Szambyt peldanak, nekik sincs 365hp matrica de megis rajta vannak a videon es sokan masok akik 365hp sek vagy nem.

A matricazast a kocsin a sponzorok fizettek es terveztek es rakattak fel az autora, sot a Phi......a C.....x 2x matricaztatta at a kocsit mert nem oljan lett amiljennek akarta eloszor.

Ne higgye senki hogy direkt szedte le a levonot lasd itt volt
http://www.365hp.hungarianforum.net/szatmarnemeti-auto-sport-esemenyek-2009-f18/rally-sprint-the-final-etap-5-6-szatmar-szeptember26-t255-30.htm

es lasd mi volt akkor es mi van most az ablakon

A dekorosok leszedtek minden matricat ameljk oljan hejjen volt ahova fizetos partnerek kerultek az idei futamokra.

hogy nem volt ideje szolni hogy nincs 365hp matrica szerintem nem is latta mert 2 hetig a Szamby autojat csinalta, 3 napig az enyemet(mult csutortok) es maradt neki 1 napp a sajat kocsija rendbetetelere ami pentek ejjel 12-1 korul sikerult befejezni, tudom mert meglatogadtam a muhelybe.

Attilanak is igazat adok mert sok munka all 1 video keszites mogodt, es ha azt akarja feltesz valakit ha meg nem nem.

En remelem hogy ez a dolog korigalhato a jovoben es nem ez az aprosag fog par baratsagot tonkretenni.


Na joccakat gyerekek
Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyHétf. Feb. 22, 2010 1:58 am

bobo3s írta:
Itt mondhatnam Devit, Szambyt peldanak, nekik sincs 365hp matrica ....

Bocsiiiiiii de nekem van Zsir es meghozza Devitol orokoltem hahota

Na jo, ezt csak ugy zarojelbe mondtam Wink

Hogy Attilaboot szavait hasznaljam (de meg teszek hozza hahota ) : ez a forum nekunk van, nem Attilanak mert nem sajat magaert csinalta, hanem azert hogy nekunk legyen egy virtualis othonunk ahol mindanyian beferunk, ez a mienk akik hasznaljuk, ugyhogy az nem megoldas hogy egyszeruen kilepunk mert ezzel nem Attilat hagytuk el hanem az egesz csapatot Wink
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyHétf. Feb. 22, 2010 8:01 am

Attila + respect a videóért !!! Szívből mondom nagyon értékelem !!!! ( persze örülnék ha kapnék én is egy példányt CD-n kacsint )

Elolvastam a fentebb írrottakat ........ NEM KOMMENTÁLOM ....... van amivel egyetértek van amivel nem ( bárki (senki,Gergő,misu...) is irta azokat )

Remélem nem ilyen lessz a zárszó...

Na lássuk mit írnak a többi sajtósok :

http://www.szatmar.ro/Latvanyos_vizes_ralival_kezdodott_a_bajnoksag/hirek/29397

http://www.satumareonline.ro/

http://www.portalsm.ro/Satu-Mare/Sport/-Cel-mai-tanar-concurent-de-la-Rally-Sprint-nu-are-nici-7-ani-(Galerie-Foto).-Vezi-clasamentul-final-UPDATE_222.aspx

http://www.gazetanord-vest.ro/index_files/sport.htm

http://www.hirlap.ro/mh/cikk.php?id=27951&apparition=2010-02-22

http://www.adevarul.ro/locale/satu_mare/Schumacher_de_Satu_Mare_0_212378870.html

Ha még találtok szóljatok KÖSZI !!!
Vissza az elejére Go down
cris
40HP
40HP
cris


Férfi
Hozzászólások száma : 55
Age : 44
Város : szatmar
Autóm : T18
Registration date : 2009. Jul. 11.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyHétf. Feb. 22, 2010 9:45 am

Gratulalok mindenkinek, es kulonosen devinek RockNRoll

"valaki"... eleg fura hozaalasod van a dogokhoz... gondold mar at azokat a dolgokat amit irtal...

Es ha mar megint nyomjatok a minuszokat..... ugyebar akor jo volt a gerbog mikor szponzor volt es szedte a polcrol az ajandekokat es nem hiszem hogy valahais valakit viszautasitot gergo ha segitsegrol volt szo!

Bobo SmileSmile Beszarok Beszarok brutaal vagy ember Beszarok kelet +18 ast rakjon ati az interviudra Beszarok
Vissza az elejére Go down
Devi
365HP
365HP
Devi


Férfi
Hozzászólások száma : 446
Age : 41
Város : Szatmar metropolisz
Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
Registration date : 2008. Jan. 21.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyHétf. Feb. 22, 2010 10:26 am

Nekem is rajta van a 365hp, nem is 1 helyen... megsugom, penteki napomat azzal toltottem amit mondott "vendeg" , automosas, ablaktorlo folyadek, olaj, gumi es matricazas.
Vissza az elejére Go down
cris
40HP
40HP
cris


Férfi
Hozzászólások száma : 55
Age : 44
Város : szatmar
Autóm : T18
Registration date : 2009. Jul. 11.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyHétf. Feb. 22, 2010 10:50 am

mint mondtam ...... ja nemis mondtam semit rola,nahaaaaaaaaaat
megint soronkivul olvasnak az emberek....ejnye ejnye...

1 valami, ami kelemesen meglepet.... volt egy mentoauto...nem volta hiaba a sok elozo hozaszolasaim
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyHétf. Feb. 22, 2010 3:44 pm

Igen, és mostantól kezdve ami konkrétan nem a RallySprint témakörbe tartozik innen rögtön törölve lesz.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 EmptyHétf. Feb. 22, 2010 4:24 pm

Egy újabb linkecske, ajánlott RallySprint házi olvasmány:

http://www.25ora.ro/galeria/hir/-f5646d6972.html
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Ajánlott tartalom





Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Archívum: :: Szatmárnémeti - autós események, rendezvények... 2010-
Ugrás: