365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

 

 Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.

Go down 
+14
sopy jr
Devi
jasontaylor
cris
bobo3s
DTMwr
Zpower
mrjoe
gergo
Gucy
pandaDVD
Szambi77
SM-91-JDM
attilaboot
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
cris
40HP
40HP
cris


Férfi
Hozzászólások száma : 55
Age : 44
Város : szatmar
Autóm : T18
Registration date : 2009. Jul. 11.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptySzer. Feb. 10, 2010 4:02 pm

Es nem utolso sorba :
Art.43 Prin semnarea cererii de inscriere concurentul si/sau echipajul scutesc Comisia de Automobilism si Karting A.C.R., precum si asociatiile sau cluburile organizatoare, pe organizatori, arbitrii, pe reprezentantii acestora si pe fiecare dintre ei in parte de orice responsabilitate in legatura cu actiunile, taxele, cheltuielile, revendicarile si reclamatiile referitoare la raniri mortale sau altele provenite sau rezultate prin inscrierea sau participarea sa la acest concurs.

Ez elfogadhato,ha minden bisztonsagi eloiras a szervezo reszerol meg vanak teve! Es ez nem aszt jelenti hogy a szervezo kotelezi a versenyzoket poroltora es elsoseged dobozra !
Ez a 43-a eloiras ez a szervezo "szapanya" amivel mosa kezet barmi tortenik.
A legszomorub az hogy senki nem lasa ezeket a dolgokat es senki nem tesz semit! mindenki orol hogy vegre van valami....
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptySzer. Feb. 10, 2010 8:29 pm

Igaz hogy ezt a topikot nem azért nyitottam hogy a "cris" féle sértegetéseket olvassam erre ott volt az előbbi Rally Sprint topik DE nem zárkózok el semilyen kérdés elől persze ha nem egyfojtába a sz..ral a szályába és az írásába próbál kérdezni ( mert mi lenne ha megrágnád a szavakat mielőtt kimondanád és leírnád ?????)

most pedig válaszolok :

1.A legelső válaszom a következő : mivel nem a verseny napján kaptad meg a szabályzatot hanem két héttel előtte van ideje mindenkinek elolvasni és ha úgy találja hogy normális körülmények között szeretne versenyezni akkor eljön és versenyzik alávetve magát ezen szabályoknak !!!!

2.Az hogy valaki biztonsági főnök az éppen elég FELELŐSéggel JÁR lehet hogy te csak azt látod hogy ő az aki dirigál hogy ne lépjék át a szallagot , ne futkossanak a pályán,......stb hidd el sokkal nagyobb a felelősége mint amire te gndolnál !!!!

3. Nem értem milyen felelőséget kellene válalni a versenyzőért ???? vagy mi vagyunk azok akik a volán mögött ülünk ???? NEM !!! Ha nekimész a fának mert nem tudod meik a fék vagy a gáz az egyedül a TE problémád !!! Ha nem tudsz vezetni gyere ki a pályára , fizess és gyakorolj!!!

4. A fűnyírás is nagyon fontos dolog mert ha nem nyírtuk volna a füvet nem lett volna annyi néző .....

5. A pályát az első versenyre leegyenesítjük ........... hóval....... ha a JóIsten is úgy akarja és megtartja ezt a hideget .. a következő versenyekre pedig ott ahol komolyabb bajok vannak ( jelenleg 2-3 helyen) kijavíttatom !!!

6. A pályára bárki bármikor beléphet ( ACR tag ingyen mások fizetség ellenébe !!!) kivéve a versenyt megelőző péntek délutánt !!!! A verseny napján csak a versenyzők mehetnek be és persze csak a verseny keretén belül használhatják a pályát ..........és persze ez is a biztonság érdekébe...... !!!

7.A slik gumit semmiképp nem ajánlom az első versenyre de elég érthetőn fogalmaztam : HA MOTROT cserélsz és nem létezik olyan autómodel ( példáúl VW GOLF II V8-as motorral ) sem a nyitott kipufogó rendszer ,sem az üres belső NEM fog a profi kategóriába sorolni !!!! ..............és még azt mondod mire kell ennyi szabály.........

8.Nem tudom ki vagy és nem is érdekel különös képpen DE ha a tavalyi R.S. bajnokságot figyelted volna akkor volt olyan szakasz is amikor ahelyett hogy a pályán ( a betonozott részen) fordult volna meg a versenyző nagy ívben kiment a fűre és úgy fordult meg 180 fokban.... hát ez a "fűrelépéses szabály" ezért került be !!! főleg a szándékosságot fogjuk büntetni ( ha kicsuszol egy kerékkel egy fordulásnál SEMMIKÉPP nem leszel megbüntetve)....és ha egy fal lenne a fű helyén ??? ....... terpralit szervezzenek mások !!!! ........ a további megjegyzéseidet nem óhajtom kommentálni .....mert a fizikai szükségleteid elvégzése NINCS meghatározva ebbe a szabályzatba !!!!! A versenyző nincs "megtaxalva" ha téved a pályán csak hibapontokkal semmiképp pénzzel a pénz csak az etikátlan és nem sportszerü viselkedést "taxálja"( hogy éljek a te kifejezéseddel)

9.Szerintem elég kevés nemzeti és nemzetközi versenyen vehettél részt , mert mindenütt a rendező ad vagy adhat olyan reklámokat amik felragasztása nélkül nem mehetsz át a gépátvátelen !!! járj utánna...... amúgy a shel-omv példa az okés!!!

10. "ha pistabacsi ep a ........ vakarja ..........nekem kel fizetni 1 milkot hogy reklamalhasak? ???" pistabacsi NEM fog stopperórát nyomogatni !!! Ha nem emlitettem volna fotocellás időmérés lessz és emiatt nem lessz okod reklamálni esetleg .......... újra átolvastattad velem a szabályzatot pedig szerintem elég jól ismerem DE sehol nem találtam hogy a pályabíró pénzbüntetést róhat ki rád ??????? vagy ird le a cikk számát !!!! csak büntető pontot !!!

11. "nekem elegem van mar csak a szabajzatbol, nagyresze kozuletek csak ul a gep elot es bolint hogy igen,ugy van... de senki se mer szolni semit mert asztan jon majd minus respect pont . . . es megint en leszek a feketebarany met mondtam valamit, hat legyen akor nem erdekel ! " TÉVEDÉS !!! Azokat akiket érdekelt eljöttek az ACR székhelyére egy hónappal ezelőtt amikor meg lett hirdetve itt ezen a fórumon......... és ha utánna jársz töbnyire versenyzők jöttek el és kiegészitették vagy módosították ezt a szabályzatot !!! előbb kérdezz meg valakit aztán írj ilyen dolgokat !!!!

lassan már ez is úgy fog kinézni mint egy szabályzat pedig csak szerettem volna mindent letisztázni

12. A poroltó és az elsősegéj IGEN IS nagyon fontos ( nem kommentálom)

13. A versenyszervező "szappan"-áról csak annyi : remélem senki nem gondolta egy pillanatig sem hogy eljön a versenyre ...összetöri az autóját mert nem tudja uralni azt .......vagy beüti a fejét ...és a szervezőket teszi felelőssé vagy a szervezőkkel javítatja meg ......... "mert hát ott volt egy fa ???!!!"
HÁT NEM kisbarát !!!!! mindenki aki betöltötte a 18 évet és beíratkozott erre a versenyre válalja a felelőséget a tetteiért !!! aki nem töltötte be annak ott a szülők által adott közjegyzői felelőségválalás !!!

HA nem hát nem !!!! Nem erőszak a disznótor !!! (csak a disznónak kacsint)

EGY pillanatig se gondold azt hogy a versenyzők biztonságáról nem gondoskodok erre fog szolgálni az a 300 gumi és a "kötelező briefing"

SOK SIKERT !!!
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptySzer. Feb. 10, 2010 8:39 pm

Hát CRIS erre azt mondhatni hogy egy diplomatikus és igen kimerítő válasz volt Dávid részéről!
Egyébként NO COMMENT.

kacsint +1 respect.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
cris
40HP
40HP
cris


Férfi
Hozzászólások száma : 55
Age : 44
Város : szatmar
Autóm : T18
Registration date : 2009. Jul. 11.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptySzer. Feb. 10, 2010 11:05 pm

Eleg higat es normalis valaszt adtal,a szokasos kerulo es elenfordito valaszok,reszemrol koszonom es elnezest a sok megnemragot szavakert.nagyreszt gondoltam hogy ez lesz a valasz es a bisztonsagal csak nem gyoztel meg! Lenyegtelen ki hibajabol, de ha felborul egy versenyzo, beszorul a kocsiba es kigyul az auto?(nemritka esemeny ebe a sportba)varja majd mig valaki kihivja a mentoket meg a tuzoltokat ?vagy majd utitek a fejit a briefingel hogy miert nem vigyazot,meg hajitsatok ra azt a 300 gumit ?...Egy ijen rendezvenyen nem eleg csak egy fonok aki majd ordit a nezokre hogy huzanak hatreb !!!es ne oktasal engem ki a bisztonsagi dolgokal mert 7 eve egy nemzetkozi bisztonsagi tanacsadasi ceget vezetek! es a kulombseg egy fonok es egy felelos kozot eg es fold! Es megegyszer,ha te a bisztonsagot 300 gumiba es a briefingbe latod...
Ne vegyel te engem ojan dolgokal hogy nem tok vezetni meg ha a fu hejet fa lene vagy fal vagy szivarvany vagy mokuska meg nem tudod hol jartam es hol nem.... eleghejen jartam, tobhejen mint gondolnad.es sehol nem koteleztek ram a reklamot ahol fizetni kelet a resztvevesert! de bocs,volt egyszer, kelet matricat ragasztani aval a hotelel ahol en es a szerelom INGYEN voltun szalasozva!.de lenyegtelen az a reklam....
A fure lepos dolog.... aval egyetertek hogy meg legyen buntetve valaki ha lemegy a pajarol hogy leroviditse a kanyart , de ha valaki levagja a kanyart azal az erdekel hogy egy idealis ivet csinajon ?mutasd azt a FIA szabajt amejk ezt megtiltja a rallyba.
Az nagy megbeszelesrol amirol irtal..... inkab ne emliteted volna es a sok oktato valasz hejet inkab konkret dolgokat irtal volna...
megegyszer elnezest a formu gazdainak a nemideilo szvakert

na nyomjatok a minuszokat, azt bebizonyitotatok mar hogy tudjatok nyomni Smile)
Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 1:23 am

Ocseeeeeeeeeeeeemmmmm... hogy neeeeeeem lehet egy verseny szatmaron anelkul hogy kitorjon a kis botrany Sad
Igy volt ez MINDEN verseny szervezese elot es utana is Beeee Ahol az ember nyilvanosan akarja a nepet tudositani egy verseny szervezeserol es visza is lehet irni (mint pld. a forum), tokmindegy mar hogy 365hp vagy 4muing.... a botrany jelen kell legyen.... Hanyngerem van mar .... Milyen egyszeru lenne ha mindenki csak elolvasna a kis dolgokat, ha erdekli beszal mint nezo, versenyzo vagy tamogato es ha kerdesei vannak fel teszi oket es kesz, ha meg nem erdekli (mindegy hogy a szabalyzat miatt vagy azert mert nincsen auto, pens, ido stb..) akkor egyszeruen ugy tesz mint en mikor megy a "Baratok Kozt" a TV-ben : egyszeruen csatornat valtok es kesz mert nem erdekel es nezek mast ami erdekel ! hat mi olyan nagy fantazia van ebben ?!?
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 7:52 am

Hat iljet...aki ell akar jonni,el jon akinek nem tecik az meg ne jojonn,minek kel streszelni a nepet???????
Vissza az elejére Go down
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 7:58 am

SM-91-JDM írta:
Hat iljet...aki ell akar jonni,el jon akinek nem tecik az meg ne jojonn,minek kel streszelni a nepet???????


Joó kérdés MISU!!! Es igen mar kezd olyan stílus lenni mint a 4tuning Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Ugy hogy nyugogyatok le mindenki és ne baszogasatok egymást... mert mindenki keres valamit hogy bas.... a másikat!!!! egész télen ez volt Mad Mad Mad és nagyon elegem van ebből, és szerintem nem vagyok vele egyedül Loser Loser
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 8:57 am

Szerintem meg nem kell túldramatizálni a dolgokat.
Nagyon is jó az hogy nem mindenki bólogat és helyesel hanem elmondja a véleményét, mint ahogy ezt most utólag is tette CRIS.
Adig míg nem teszi ezt kárunkodva, cikizve és botránykeltés szándékával és nem utolsó sorba személyeskedve...
Kell tűrni a negatív kritikát is, és el is kell gondolkodni rajta esetleg rávilágit pár hibára, esetleg érdemes el is gondolkodni...
Adig míg lesznek rendezvények mindig is lesz PRO-KONTRA, és ez így a jó! Többek közt ezért is van FÓRUM, média, TV, újság...
Míg viták vannak csak jó mert azt jelenti történik valami, aki szervez valamit annak mindig fel kel készülnie a negatív kritikákra is. Még mindig jobb így mikor szembe mondják az embernek mint a háta mögött.

A lényeg, lesz RallySprint, addig is mint ahogy a jó "öreg" Nelu mondaná: NYUGIIII!!!
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 11:07 am

attilaboot írta:

Nagyon is jó az hogy nem mindenki bólogat és helyesel hanem elmondja a véleményét, mint ahogy ezt most utólag is tette CRIS.
.........
Kell tűrni a negatív kritikát is, és el is kell gondolkodni rajta esetleg rávilágit pár hibára, esetleg érdemes el is gondolkodni...
Adig míg lesznek rendezvények mindig is lesz PRO-KONTRA, és ez így a jó! Többek közt ezért is van FÓRUM, média, TV, újság...
.............

Egyet ertek azzal hogy a dolgokat jo megbeszelni, meg a PRO-KONTRA-val is egyet ertek DE ne felejtsuk el hogy volt egy gyules ameik pont ezert volt megtartva hogy a rally-sprint szabalyzatat kuszoboljuk ki, amit meg kell beszelni azt beszeljuk meg stb... de arra a gyulesre nem sokan jottek el mert mindenki marhasagnak tartotta vagy nem volt ideje (pedig szivesebben ultek volna a TV elott azok is akik ott voltak). Aztan mikor mar keszen vannak a szabaljok ameiknek osszealitasaert masok ejszakakat nem aludtak, jonnek a PRO-KONTRA velemenyek de meg azok se konstruktiv modon hanem ugy hogy bebizonyitsak mekkora hulye is volt az aki azt osszealitotta... Ok, en nem mondom hogy ha valaki nem jott el a gyulesra akkor soha tobbet ne szoljon bele. Lehet pont nem tudott el jonni, rendben van, mondja el a velemenyet, azert van forum stb. DE ha valaki nem volt a gyulesen mikor meg volt ra alkalom ES IDO megbeszelni a reszleteket akkor szerintem most igy utolag amielott "velemenyt" mondunk korekt lenne figyelembe venni azt is hogy meg van egy het az elso etapig es ha ugy gondoljuk hogy megis meg vannak kikuszobolni valo dolgok akkor tuzzunk ki egy idopontot egy uj gyulesre es ha lehetseges akkor bisztosan ki lesz kuszobolve, vagy nem ... A legkonyebb otthol ulni a szamitogep elott es irni a forumra azt hogy valami (mindegy mi) mennyire rossz, a masik mekkorat hibazik de azt senki nem mondja hogy hogy is kellet volna csinalni ahoz hogy jobb legyen de ugy hogy figyelembe is vegye a tenyezoket, az idopontot, lokaciot stb ... Persze hogy senki nem mondja azt hogy "ha igy csinaljatok akkor jobb lesz mint ahogy most van mert ..... es figyelembe vettem azt is hogy...." mert ahoz hogy valaki ilyet mondjon ahoz ido kell mindent at gondolni, tervezni, minden tenyezot figyelembe venni stb. de hova gondolok (?) mikor meg kedvunk vagy idonk se volt hogy legalabb a gyulesre menjunk el amit ezert tartottak meg !!! Nekem se paszolnak dolgok a rally-sprintbol de elmentem a gyulesre, elmondtam a bajom, amit akartak kuszobolni, azt kuszoboltek, amit meg nem azt nem. A vihar foglalkozzon meg azzal is hogy en neki aljak most 3 napig azon gondolgozzak hogy bizonyitsam be Davidnak hogy az en otletem jobb es hogy es miert kene valtoztatni a szabalyzaton mert ez azt jelentene hogy kimennyek a palyara, szet nezzek, szamitasok stb..., at olvasom a szabalyzatot 15-szor, at irom ahogy en gondolom meg vagy 3-szor DE ez mind idobe kerul ugy hogy nem fogom ezt csinalni... Ha paszol igy ahogy van, elfogadom, ha nem akkor nem megyek es kiiiiiiisz... En versenyzo vagyok, megyek versenyezni oszt kesz, megyek elvezkedni masnak a munkaljan es orulok hogy van hol Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 203666 nekem ne faljon a fejem azert hogy en rendezzem azt amit mas valalt fel !
Szoval, van egy kis kulonbseg a 2 atitud kozott Wink
En mar tobbet nem fogok itt vitatkozni senkivel mert senkit nem akarok ra venni semmire pont azert mert en nem akarok mast csak verzenyezni, nem szervezni ! Amibe tudok segiteni, segitek, amibe nem, nem. Ugyis mar "kaptam a pofamra" azert mert en igy vedem Davidot, ugy vedem Davidot de nem erdekell hogy ki mit mond mert az en szempontombol 3 fajta forumos letezik : aki szervez, aki versenyzik es akit nem erdekell. Tiszteletem mindenkivel szemben mert mindenki azt csinal amit akar es szeret de ne keressunk mar mindig temakat legyen min vitazni mert mar otthol lehanytam a monitort es nem akarom a meloba is ugyanzat csinalni ... En ezzel befejeztem Wink

P.S. jo hogy az bisztonsagos volt mikor egymas kozott versenyeztunk az ejszakaba estenkent ... Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 169
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
cris
40HP
40HP
cris


Férfi
Hozzászólások száma : 55
Age : 44
Város : szatmar
Autóm : T18
Registration date : 2009. Jul. 11.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 2:59 pm

Meghogy konsztruktiv....hagyuk mar...


" A legkonyebb otthol ulni a szamitogep elott es irni a forumra azt hogy valami (mindegy mi) mennyire rossz, a masik mekkorat hibazik de azt senki nem mondja hogy hogy is kellet volna csinalni ahoz hogy jobb legyen de ugy hogy figyelembe is vegye a tenyezoket, az idopontot, lokaciot stb ... Persze hogy senki nem mondja azt hogy "ha igy csinaljatok akkor jobb lesz mint ahogy most van mert ..... "


Figyej mar... miert oktatna ki egy versenyzo egy hozaerto rendezot? nem kioktatni, nem tanacsot adni es nemis kotekedni akartam, csak valaszokat kapni ; es amit kaptam az diplomatikus kikerules volt es felnemtet kerdesekre valasz. Ojan letfontos dolgok letek kihagyva amit nem lehet kihagyni egy ijen rendezvenyen. De viszont hejete letek uj "borsos" szabajzatok amire nincs ertelme megint viszaterni.


Es pajtas, nincs miert lehanyad a monitort, es termeszetesen nincs mitol felnedse, mert az tudnivalo hogy a torvenyek szemejreszabotak,ugy ahogy edigis voltak az utobi evekbe....

Es mivel "atragtam" a szavaimat es gondolom eleg moderaltam ujra feltetem a kerdeseket,a szervezonek, remelem ezekutan kapok rajuk egy valasz, es mivel ti ezt az egeszet csak kotezkedesnek latjatok amit en elkezdtem ezert enis fejezem be.
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 8:23 pm

cris írta:
Eleg higat es normalis valaszt adtal,a szokasos kerulo es elenfordito valaszok,.............. Lenyegtelen ki hibajabol, de ha felborul egy versenyzo, beszorul a kocsiba es kigyul az auto?(nemritka esemeny ebe a sportba)varja majd mig valaki kihivja a mentoket meg a tuzoltokat ?vagy majd utitek a fejit a briefingel hogy miert nem vigyazot,meg hajitsatok ra azt a 300 gumit ?............................................es ne oktasal engem ki a bisztonsagi dolgokal mert 7 eve egy nemzetkozi bisztonsagi tanacsadasi ceget vezetek!............................. Es megegyszer,ha te a bisztonsagot 300 gumiba es a briefingbe latod...
Ne vegyel te engem ojan dolgokal hogy nem tok vezetni meg ha a fu hejet fa lene vagy fal .............................. meg nem tudod hol jartam es hol nem.... eleghejen jartam, tobhejen mint gondolnad.............................................es sehol nem koteleztek ram a reklamot ahol fizetni kelet a resztvevesert! .................
A fure lepos dolog.... aval egyetertek hogy meg legyen buntetve valaki ha lemegy a pajarol hogy leroviditse a kanyart , de ha valaki levagja a kanyart azal az erdekel hogy egy idealis ivet csinajon ?mutasd azt a FIA szabajt amejk ezt megtiltja a rallyba.
Az nagy megbeszelesrol amirol irtal..... inkab ne emliteted volna es a sok oktato valasz hejet inkab konkret dolgokat irtal volna...

Pedig azt mondtam nem, fogok reagálni de látom nem hagyod abba .... miért nem jössz be az ACR székhelyére és kérdezz ott nem itt fórumon hogy mások azt mondják "láttad hogy veszekedtek????".......
nem írom pontokban a dolgokat hogy fére ne érts..........
DE szeretném ha meggondolnád azt amit írsz ... először azt kérded miért kötelező a poroltó aztán meg gondolkozott e valaki ha kigyullad egy autó ??? hol itt a logika HÁT IGEN GONDOLKOZOTT HA MINDEN AUTÓBA LESSZ EGY POROLTÓ sokkal töbre megyünk mintha kihívnánk a tűzoltókat .............mert mire kiérnének már nem lenne mit oltani ...........( tehát ez is a versenyző BIZTONSÁGÁT szolgálja )
A briefingen senkinek nem fogjuk ütni a fejét és még utánna se csak elmagyarázzuk hol kel KÜLÖNÖSKÉPPEN VIGYÁZNI és LASSÍTANI ha nem akarja összetörni magát a versenyző!! ( hoppá még egy biztonsági intézkedés a versenyzők javára ) a 300 gumit pedig nem temetkezési célra akarom használni hanem a veszélyes fákat, barakokat akarom körbegumizni, hogyha netalán valaki elveszti az uralmát az autója felett ne csapódjon bele a fába vagy a barakba hanem a "gumifal" felfogja az ütést ( hoppá még egy biztonsági intézkedés....)
Egy szóval vagy kifejezéssel sem mondtam hogy nem tudsz vezetni........... mivel nem ismerlek ...... majd az első verseny után amin látom hogy hogyan kavarod a kormány majd véleményezlek...... vagy NEM......
A fűrelépéses törvény pedig okés hidd el nekem ...... nem kel az ideális ívhez a fűre lépni ....én nem tiltom hogy levágd a kanyart csak azt tiltom meg hogy két kerékkel egyszerre NE lépj a fűre ......( mivan ha a zöldeknek is kedvezek ..... ez van)
A megbeszéléssel nem értem mi a problémád.........nem is érdekel !!!!!!!
Remélem mostmár konkrét válaszokat kaptál
NEM LESSZ SMURD helikopterr ha ez érdekel............és NEM is lessz rá szükség !!!!
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 40
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 9:22 pm

" tisztára 4tuning "
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 10:06 pm

BEZZEG EZT A HIBÁT NEM VETTE ÉSZRE SENKI !!!!


pandaDVD írta:



Art.23 Pe durata competitiei deplasarea automobilului cu motorul pornit este permisa doar in parcul de start sau/si de asistenta tehnica, si doar pt. deplasarea la si de la linia de start, conform ordinii de start.Penalizare 100 RON.


.......... és akkor hogy versenyezzen ???????????

helyesen így leszz:

Art.23 Pe durata competitiei deplasarea automobilului cu motorul pornit este permisa doar in timpul probei, in parcul de asistenta tehnica, si doar pt. deplasarea la si de la linia de start, conform ordinii de start. Penalizare 100 RON.
Vissza az elejére Go down
cris
40HP
40HP
cris


Férfi
Hozzászólások száma : 55
Age : 44
Város : szatmar
Autóm : T18
Registration date : 2009. Jul. 11.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 10:29 pm

Es fojtatodik o sok melebeszeles es elenharitas.Nem kerdeztem sehol hogy miert kotelezo a porolto meg a e.doboz.En azt kerdeztem hogy csak anyi a bisztonsagi lepesek? Mostmar tiszta nekem az egesz.Csinald ahogy tudod meg akarod!
Hivol engem versenyezni? es ha majd a "15 eves srac a stoc golfjaval lever engemeis majd csak szajhosnek fogsz nevezni mint ahogy azt mar a multba megteted masal mert megmerte mondani a velemenyet????
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 10:50 pm

15 éves srác a tavalyi bajnokságot az 5-ik helyen zárta megelőzve sok ...... "ügyes" pilótát .....

Szeretném tudni mi lenne a részedre a kielégítő válasz ??????????

Írd le, mikor te szerveztél ilyet vagy ehez hasonlót milyen biztonsági intézkedést tettél még ezekhez képest !!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
cris
40HP
40HP
cris


Férfi
Hozzászólások száma : 55
Age : 44
Város : szatmar
Autóm : T18
Registration date : 2009. Jul. 11.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 10:58 pm

hahota hahota hahota

mondtam en valaholis hogy rendeztem?NEM.
Ne kezd megint az elenharitast,ha nem tudsz valaszokat adni akr fogadjal el segitseget, es ha te nem tudod mik az alap bisztonsagi feltetelek egy ijen rendezvenyen akor ezek szerint te vagy az amejk eleg keves tapasztalatal rendelkezik az atuosportba.es nem kel ojoan gunyosan nevezni barmijen versenyzo is("ugyes" meg szajhos meg ijesmit..) legyen az 1 hejes vagy 10 ik.
es evel hagyuk az egeszet a francba
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptyPént. Feb. 12, 2010 8:28 am

pandaDVD írta:
Szeretném tudni mi lenne a részedre a kielégítő válasz ??????????


semmi konkrét válasz csak a sok bla-bla-bla........
Vissza az elejére Go down
Devi
365HP
365HP
Devi


Férfi
Hozzászólások száma : 446
Age : 41
Város : Szatmar metropolisz
Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
Registration date : 2008. Jan. 21.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptyPént. Feb. 12, 2010 11:41 am

Szerintem is mostmar csak civakodas ami itt megy. En mindenesetre kimegyek a versenyre, ha sikerul felkesziteni az autot addigra es a palya is ok akkor versenyzek is. Amint lattam a szabalyzatban azok a dolgok amik mult evben nem tetszettek ki lettek kuszobolve Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 169 .
Apropo David, a beiratkozasok elkezdodtek? Nagyabol hany versenyzore lehet szamitani?
Vissza az elejére Go down
cris
40HP
40HP
cris


Férfi
Hozzászólások száma : 55
Age : 44
Város : szatmar
Autóm : T18
Registration date : 2009. Jul. 11.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptyPént. Feb. 12, 2010 1:24 pm

pandaDVD írta:
pandaDVD írta:
Szeretném tudni mi lenne a részedre a kielégítő válasz ??????????


semmi konkrét válasz csak a sok bla-bla-bla........

Hat a szoterelesbe profi vagy.
Tudod mit,fejezuk be az egesz civakodast es koncentrajunk a versenyre.
Adnek egy tipet,tudom hogy az acr servizbe vanak nagy poroltok, ha nincsen lejarva es mukodokepesek,legalab egyet kivihetnel majd a pajara mig lesz a verseny,es az nem kerul penzbe mint a tuzoltok

UI.es hogy mondhasad mindenkinek mijenszarhazi vagyok, beszeltem egy orvos ismerosel amejk kolozsvaron dolgozik a szmurdnal,nem ,nem jon helikopterel ,de ha jon akor jon felkeszulve smurdos elsosegejdobozal, ois ingyen jon.hetfo estig ad valaszt nekem.
Vissza az elejére Go down
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptyPént. Feb. 12, 2010 2:25 pm

cris írta:
pandaDVD írta:
pandaDVD írta:
Szeretném tudni mi lenne a részedre a kielégítő válasz ??????????


semmi konkrét válasz csak a sok bla-bla-bla........

Hat a szoterelesbe profi vagy.
Tudod mit,fejezuk be az egesz civakodast es koncentrajunk a versenyre.
Adnek egy tipet,tudom hogy az acr servizbe vanak nagy poroltok, ha nincsen lejarva es mukodokepesek,legalab egyet kivihetnel majd a pajara mig lesz a verseny,es az nem kerul penzbe mint a tuzoltok

UI.es hogy mondhasad mindenkinek mijenszarhazi vagyok, beszeltem egy orvos ismerosel amejk kolozsvaron dolgozik a szmurdnal,nem ,nem jon helikopterel ,de ha jon akor jon felkeszulve smurdos elsosegejdobozal, ois ingyen jon.hetfo estig ad valaszt nekem.
koszonjuk a segitseget hogy hozod a szmurdos baratodat Zsir
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 40
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptyPént. Feb. 12, 2010 8:25 pm

Lassan kezdodik a Haboru Beeee
Meg oldhato az hogy befejezodjon ez az egesz? Nem kell a balhe fiuk.... mindenki csinaja azt amihez ert es ne szojon bele a masik dolgaba ha semmi koze hozza!
Koszi
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 8:48 am

Szerintem nincs itt semmi háború !!!!!
...csak túl NAGY az adrenalin szint.........Ha cris második hozzászólása az lett volna ami az utolsó volt nem lett volna semmi .......... de ez van és KÉSZ !!!!

Eddigi állás szerint 20 tavalyi versenyző megerősitette hogy jön és még jelentkezett 8 - 10 új versenyző is . Van egy új "gárda" Kolozsvárról kb 2-3 autóval .......

JÓ LESSZ AZ FIUK !!!!

Hajrá Szatmáriak !!!
Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptyVas. Feb. 14, 2010 11:14 am

pandaDVD írta:
......

Hajrá Szatmáriak !!!

Igazad van, "Hajrá Szatmáriak !!!" .... ezert ad meg nekunk a palya rajzot idoben :haha: :haha: :haha:
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
sopy jr
365HP
365HP
sopy jr


Férfi
Hozzászólások száma : 409
Age : 35
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem vagyok normális de nézd Hitlert és Stalint!!!!!
Autóm : opel kadett d
Registration date : 2008. Mar. 02.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptyVas. Feb. 14, 2010 11:21 am

lehet hogy hoba fogtok rallyzni mert ha igy fog havazni meg vagy 2 napot 3 akor vagyany lesz tok elvezetes lesz vagy megyunk es diszno perzselovel fel olvasztyuk a pajat =)) =))
Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 EmptyVas. Feb. 14, 2010 11:56 am

sopy jr írta:
lehet hogy hoba fogtok rallyzni mert ha igy fog havazni meg vagy 2 napot 3 akor vagyany lesz tok elvezetes lesz vagy megyunk es diszno perzselovel fel olvasztyuk a pajat =)) =))

Nem baj batya, fontos hogy ott legyunk, a gazpedal legyen a padlon oszt majd mik felre dobjuk a havat a hatso kerekkel Wink

Addig is olvassuk az "Autom es a drift" cimu konyvet study :haha: :haha: :haha:
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
Ajánlott tartalom





Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.   Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20. - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Archívum: :: Szatmárnémeti - autós események, rendezvények... 2010-
Ugrás: